Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Loftus-Cheek van Chelsea naar AC Milan

Voetballer Loftus-Cheek van Chelsea naar AC Milan

MILAAN (ANP) - AC Milan neemt middenvelder Ruben Loftus-Cheek over van Chelsea. De 27-jarige Engelsman tekent een contract tot de zomer van 2027. Volgens Engelse media maakt de Italiaanse club 16 miljoen euro over voor de speler.

Chelsea haalde op zijn beurt Nicolas Jackson van de Spaanse club Villarreal. De Senegalese aanvaller tekende in Londen een contract voor liefst acht jaar. De 22-jarige speler, die tegen Nederland in actie kwam op het WK in Qatar, maakte vorig seizoen twaalf doelpunten in 26 competitieduels.

Loftus-Cheek speelde sinds zijn achtste bij Chelsea. Na het doorlopen van de jeugdopleiding maakte hij in 2014 zijn debuut voor het eerste elftal. Hij speelde in totaal 155 keer voor de hoofdmacht en maakte dertien doelpunten.

Met Loftus-Cheek ziet Chelsea opnieuw een speler weggaan. Eerder vertrokken onder anderen Kai Havertz, Mateo Kovacic, Kalidou Koulibaly, Edouard Mendy en N'Golo Kante. Chelsea kende een teleurstellend seizoen, waarin het op de twaalfde plaats eindigde.

Meer uit Voetbal

Trainer Chivu en De Vrij winnen met Inter op WK voor clubs

SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).

5 uur geleden
Mbappé mist ook tweede duel van Real Madrid op WK voor clubs

MIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.

7 uur geleden
Bondscoach Reiziger zag Jong Oranje vechten als leeuwen

ZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."

7 uur geleden
Matchwinnaar Poku: die bal moest er gewoon in

ZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).

8 uur geleden
Jong Oranje na snelle rode kaart op karakter naar halve finale EK

ZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).

8 uur geleden
Jong Oranje met tien man naar halve finale EK na zege op Portugal

ZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.

8 uur geleden
Voetbalsters zonder Van de Sanden en Van Dongen naar EK

ZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.

11 uur geleden