Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetballer Kimmich van Bayern test positief op virus

Voetballer Kimmich van Bayern test positief op virus

MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Joshua Kimmich van Bayern München heeft positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Duitse kampioen laten weten over de international, die eerder bekendmaakte zich vooralsnog niet te willen laten vaccineren. Dat zorgde voor de nodige ophef in het land.

Kimmich liet eerder weten niet uit te sluiten zich alsnog te laten vaccineren, maar eerst meer informatie nodig te hebben. Hij zei zich zorgen te maken over de effecten op lange termijn van een vaccinatie.

Het door corona getroffen Bayern München zei dat ook Eric Maxim Choupo-Moting positief getest heeft. De 32-jarige aanvaller verbleef net als Kimmich al in quarantaine omdat hij in contact was geweest met een besmet persoon.

Quarantaine

De twee moesten afgelopen weekend net als Serge Gnabry, Jamal Musiala en Michaël Cuisance in quarantaine. Ze reisden daarom niet mee naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev in de Champions League. Bayern won het duel met 2-1.

Niklas Süle en Josip Stanisic ontbraken dinsdag ook omdat ze besmet zijn, hoewel zij gevaccineerd zijn. Trainer Julian Nagelsmann was recent ook besmet.

Meer uit Voetbal

Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

2 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

2 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

2 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

5 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

5 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

8 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

8 uur geleden