Voetballer Kimmich van Bayern test positief op virus
MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Joshua Kimmich van Bayern München heeft positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Duitse kampioen laten weten over de international, die eerder bekendmaakte zich vooralsnog niet te willen laten vaccineren. Dat zorgde voor de nodige ophef in het land.
Kimmich liet eerder weten niet uit te sluiten zich alsnog te laten vaccineren, maar eerst meer informatie nodig te hebben. Hij zei zich zorgen te maken over de effecten op lange termijn van een vaccinatie.
Het door corona getroffen Bayern München zei dat ook Eric Maxim Choupo-Moting positief getest heeft. De 32-jarige aanvaller verbleef net als Kimmich al in quarantaine omdat hij in contact was geweest met een besmet persoon.
Quarantaine
De twee moesten afgelopen weekend net als Serge Gnabry, Jamal Musiala en Michaël Cuisance in quarantaine. Ze reisden daarom niet mee naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev in de Champions League. Bayern won het duel met 2-1.
Niklas Süle en Josip Stanisic ontbraken dinsdag ook omdat ze besmet zijn, hoewel zij gevaccineerd zijn. Trainer Julian Nagelsmann was recent ook besmet.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
7 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
7 uur geleden