Voetballer Kimmich van Bayern test positief op virus
MÜNCHEN (ANP) - Voetballer Joshua Kimmich van Bayern München heeft positief getest op het coronavirus. Dat heeft de Duitse kampioen laten weten over de international, die eerder bekendmaakte zich vooralsnog niet te willen laten vaccineren. Dat zorgde voor de nodige ophef in het land.
Kimmich liet eerder weten niet uit te sluiten zich alsnog te laten vaccineren, maar eerst meer informatie nodig te hebben. Hij zei zich zorgen te maken over de effecten op lange termijn van een vaccinatie.
Het door corona getroffen Bayern München zei dat ook Eric Maxim Choupo-Moting positief getest heeft. De 32-jarige aanvaller verbleef net als Kimmich al in quarantaine omdat hij in contact was geweest met een besmet persoon.
Quarantaine
De twee moesten afgelopen weekend net als Serge Gnabry, Jamal Musiala en Michaël Cuisance in quarantaine. Ze reisden daarom niet mee naar Oekraïne voor het duel met Dinamo Kiev in de Champions League. Bayern won het duel met 2-1.
Niklas Süle en Josip Stanisic ontbraken dinsdag ook omdat ze besmet zijn, hoewel zij gevaccineerd zijn. Trainer Julian Nagelsmann was recent ook besmet.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
4 uur geleden