Voetballer Jovic van Real Madrid test positief op coronavirus
MADRID (ANP/DPA) - Voetballer Luka Jovic van Real Madrid heeft positief getest op het coronavirus. De club meldt dat de 22-jarige Serviër vrijdagochtend positief testte en in quarantaine is gegaan.
De Serviër is al de vierde speler bij Real die besmet is geraakt met het coronavirus. Eerder hadden Eden Hazard, Casemiro en Militão al positief getest.
Jovic was donderdag teruggekeerd van het Servische nationale elftal. Hij had twee keer gescoord tegen Rusland (5-0). Servië had daarvoor tegen Hongarije 1-1 gespeeld. Na die wedstrijd waren drie spelers van het Servische elftal positief getest op corona: Sergej Milinkovic-Savic, Darko Lazovic en doelman Djordje Nikolic. Daarvoor was er ook al een positieve test geweest bij Luka Milojevic en Aleksandar Kolarov.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
6 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
15 uur geleden