Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond Wales niet verder met bondscoach Page

Voetbalbond Wales niet verder met bondscoach Page

CARDIFF (ANP/RTR) - Rob Page is niet langer bondscoach van Wales. De voetbalbond van het land dat deel uitmaakt van het Verenigd Koninkrijk, heeft het contract met de 49-jarige coach na 3,5 jaar beëindigd. Wales slaagde er niet in zich te kwalificeren voor het EK dat momenteel bezig is.

Page nam het in 2020 aanvankelijk op interimbasis over van Ryan Giggs, die in opspraak was geraakt na beschuldigingen van huiselijk geweld en niet meer terugkeerde. Hij leidde de ploeg onder meer naar het WK van 2022, de eerste keer voor Wales in 64 jaar.

Wales verloor dit voorjaar in een play-off voor EK-deelname na strafschoppen van Polen. In de afgelopen oefenperiode volgden een beschamend 0-0-gelijkspel tegen Gibraltar en een 4-0-nederlaag tegen EK-deelnemer Slowakije, duels waarbij een aantal vaste krachten ontbrak. "De fans willen dat ik wegga en dat begrijp ik", zei Page bij de BBC na dat laatste duel. "Ik moet trouw blijven aan mezelf en me concentreren op het werk dat ik moet doen. De rest heb ik niet in de hand. We beslissen wat goed is voor Wales en gaan verder."

Meer uit Voetbal

De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

9 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

9 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

10 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

11 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

11 uur geleden
Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

14 uur geleden