Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond Wales niet verder met bondscoach Page

Voetbalbond Wales niet verder met bondscoach Page

CARDIFF (ANP/RTR) - Rob Page is niet langer bondscoach van Wales. De voetbalbond van het land dat deel uitmaakt van het Verenigd Koninkrijk, heeft het contract met de 49-jarige coach na 3,5 jaar beëindigd. Wales slaagde er niet in zich te kwalificeren voor het EK dat momenteel bezig is.

Page nam het in 2020 aanvankelijk op interimbasis over van Ryan Giggs, die in opspraak was geraakt na beschuldigingen van huiselijk geweld en niet meer terugkeerde. Hij leidde de ploeg onder meer naar het WK van 2022, de eerste keer voor Wales in 64 jaar.

Wales verloor dit voorjaar in een play-off voor EK-deelname na strafschoppen van Polen. In de afgelopen oefenperiode volgden een beschamend 0-0-gelijkspel tegen Gibraltar en een 4-0-nederlaag tegen EK-deelnemer Slowakije, duels waarbij een aantal vaste krachten ontbrak. "De fans willen dat ik wegga en dat begrijp ik", zei Page bij de BBC na dat laatste duel. "Ik moet trouw blijven aan mezelf en me concentreren op het werk dat ik moet doen. De rest heb ik niet in de hand. We beslissen wat goed is voor Wales en gaan verder."

Meer uit Voetbal

Real Sociedad ontslaat coach Francisco na slechte resultaten

SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.

1 uur geleden
Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

12 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

13 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

14 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

15 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

16 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

16 uur geleden