Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond FA vraagt Engelse regering om op Wembley te spelen

Voetbalbond FA vraagt Engelse regering om op Wembley te spelen

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft de Britse regering gevraagd om de laatste wedstrijd in de Nations League van Engeland tegen IJsland (18 november) toch op Wembley te mogen spelen. De locatie van die wedstrijd is onzeker geworden omdat Groot-Brittannië zaterdag de grenzen heeft gesloten voor reizigers uit Denemarken, uit vrees voor besmetting met een gemuteerd coronavirus dat is gevonden bij nertsen in dat land. De selectie van IJsland speelt zondag eerst in Denemarken en zou daarom Engeland niet in mogen.

"Wij zijn van mening dat het in het belang van het Engelse team en het ondersteunende personeel is om op Wembley te spelen in plaats van op dit moment internationaal te reizen", aldus de FA in een statement. Volgens de bond zijn er al afspraken met de IJslandse voetbalbond gemaakt over een privévlucht en toegang tot alleen een hotel en het stadion. Ook zijn er extra testrondes ingevoerd. "We vragen dit niet voor het thuisvoordeel dat het oplevert, of om extra kosten te ontlopen, maar omdat gezondheid de prioriteit heeft."

Britse media meldden dat Albanië en Duitsland werden overwogen als locaties voor de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

57 minuten geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

7 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

16 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

16 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

17 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

17 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

19 uur geleden