Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalbond FA vraagt Engelse regering om op Wembley te spelen

Voetbalbond FA vraagt Engelse regering om op Wembley te spelen

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA heeft de Britse regering gevraagd om de laatste wedstrijd in de Nations League van Engeland tegen IJsland (18 november) toch op Wembley te mogen spelen. De locatie van die wedstrijd is onzeker geworden omdat Groot-Brittannië zaterdag de grenzen heeft gesloten voor reizigers uit Denemarken, uit vrees voor besmetting met een gemuteerd coronavirus dat is gevonden bij nertsen in dat land. De selectie van IJsland speelt zondag eerst in Denemarken en zou daarom Engeland niet in mogen.

"Wij zijn van mening dat het in het belang van het Engelse team en het ondersteunende personeel is om op Wembley te spelen in plaats van op dit moment internationaal te reizen", aldus de FA in een statement. Volgens de bond zijn er al afspraken met de IJslandse voetbalbond gemaakt over een privévlucht en toegang tot alleen een hotel en het stadion. Ook zijn er extra testrondes ingevoerd. "We vragen dit niet voor het thuisvoordeel dat het oplevert, of om extra kosten te ontlopen, maar omdat gezondheid de prioriteit heeft."

Britse media meldden dat Albanië en Duitsland werden overwogen als locaties voor de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

13 minuten geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

56 minuten geleden
Antwerp is aanvoerder Janssen na knieoperatie voorlopig kwijt

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.

1 uur geleden
FC Twente tot winterstop zonder geblesseerde Ünüvar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.

2 uur geleden
AZ lange tijd zonder aanvoerder Clasie na enkeloperatie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.

2 uur geleden
Pepi, Dest en Obispo sluiten na interlands vrijdag aan bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.

2 uur geleden
KNVB ziet aantal leden opnieuw stijgen en meldt record

ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.

3 uur geleden