Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voedselbank Walcheren is verhuisd naar nieuwe locatie

Voedselbank Walcheren is verhuisd naar nieuwe locatie

MIDDELBURG - De Voedselbank Walcheren is verhuisd naar een nieuw pand aan de Althoornweg in de Mortiere in Middelburg. De voedselbank deelt het nieuwe pand met de Kledingbank Zeeland. Qua oppervlak beslaat het nieuwe pand van de voedselbank evenveel vierkante meters als het vorige pand aan de Kleverskerkseweg, maar nu is alles nieuw.

De nieuwe Voedselbank Walcheren is afgelopen vrijdag geopend door wethouders van de gemeenten Vlissingen, Middelburg en Veere. Met de nieuwbouw komt een einde aan een jarenlange zoektocht naar een nieuw en beter pand. De nieuwbouw kwam tot stand door toedoen van sociaal ondernemers Murre-De Visser. De Voedselbank Walcheren bediend zo’n tweehonderd klanten per week. De ingebruikname van het nieuwe pand werd voor klanten van de voedselbank gevierd met roomsoesjes van brood- en banketbakkerij Schrieks en koffie van Koffiebranderij de Koepoort.

Meer uit Middelburg

Residence Coudekerke feestelijk geopend in Koudekerke

KOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.

25 minuten geleden
Provincie stopt met bestrijden Aziatische hoornaar: ‘Uitroeien lukt niet meer’

MIDDELBURG/DOMBURG - De Provincie Zeeland stopt met het bestrijden van nesten van de Aziatische hoornaar. 'Het budget voor 2025 raakt uitgeput, terwijl het aantal meldingen dit jaar explosief is gestegen', laat Zeeland weten.

1 uur geleden
Zeeuwse gasten bij Prinsjesdag: Ria Geluk en Jan Lievens

ZEELAND - Het is vandaag de derde dinsdag van september: Prinsjesdag. In Den Haag leest koning Willem-Alexander de troonrede voor in de in de Koninklijke Schouwburg, traditiegetrouw in aanwezigheid van de Staten-Generaal en genodigden. 

4 uur geleden
Kopje thee met Maartje Duin op Ter Hooge over haar podcast ‘Mina & Mevrouw’

MIDDELBURG - Op landgoed Ter Hooge in Middelburg, het decor van haar podcast Mina & Mevrouw, gaat Maartje Duin zondag (21 september) om 11.00 uur in gesprek met luisteraars.

16 uur geleden
Historisch afstudeerproject brengt Lukas en Axel diploma, vriendschap en werk

ARNEMUIDEN - Haar kont - ja, zo heet dat nu eenmaal - stroomlijnen was een gevecht, maar Axel Wijnmaalen en Lukas Zandbergen kregen het zwoegend voor elkaar. De studenten hebben hun doorzettingsvermogen bewezen, want hun idee om als afstudeerproject een hoogaars te bouwen, zette de school op zijn kop. "We moesten haar kleiner maken, want de balken pasten niet door de deuren het lokaal in", vertellen de twee. Dankzij hun vakmanschap en vindingrijkheid - in hun eigen woorden 'koppig' - zijn ze met hun Zeeduivel geslaagd aan het Hout- en Meubileringscollege Rotterdam. Zaterdag ging ze feestelijk te water bij historische scheepswerf Meerman in Arnemuiden.

19 uur geleden
KNMI geeft code geel af voor maandagmiddag in verband met zware windstoten

MIDDELBURG- Het KNMI heeft voor maandagmiddag code geel afgekondigd voor de zuidwestelijke kustgebieden. Er kunnen daar dan zware windstoten voorkomen. Er zijn windstoten mogelijk van 80 km/uur. Ze komen uit een zuidwestelijke richting.

1 dag geleden
Samen Recht Vinden helpt passende oplossing te vinden voor iedereen

MIDDELBURG - In deze Week van de Rechtsstaat, die nog tot dinsdag duurt, is er landelijk aandacht voor verschillende initiatieven op het gebied van toegang tot het recht. Samen Recht Vinden organiseert op Walcheren en in Zeeuws-Vlaanderen extra spreekuren om aandacht te vragen voor het anders om gaan met conflicten. 

1 dag geleden