
Vlissingers kunnen gratis hun kerstboom laten ophalen
VLISSINGEN - Inwoners van de gemeente Vlissingen die gratis hun kerstboom willen laten ophalen, kunnen de boom voor 7.30 uur aan de straat leggen waar ze normaal gesproken hun huisvuilkliko aanbieden.
Medewerkers van de gemeente Vlissingen halen de bomen volgende week op maandag, dinsdag en woensdag op.
Maandag 9 januari
Op maandag 9 januari worden de kerstbomen meegenomen in de wijken Bossenburgh, West-Souburg, Lammerenburg, Paauwenburg, Papegaaienburg, Rosenburgh, Vrijburg/Claverveld en Westerzicht.
Dinsdag 10 januari
Op dinsdag 10 januari zijn de binnenstad/Scheldewijk, middengebied, boulevard, Nieuw Bonedijkelaan en omgeving, Bloemenlaan, Vredehoflaan, Hercules Segherslaan en omgeving, Scheldestraat, Vrijdomweg en de Van Dishoeckstraat en omgeving aan de beurt.
Woensdag 11 januari
Op woensdag 11 januari worden de kerstbomen in Ritthem, Oost-Souburg, Groot Abeele en in het Edisonpark opgehaald.
Ondergrondse containers
Inwoners van de gemeente Vlissingen die geen kliko aan de weg zetten, maar gebruik maken van ondergrondse containers kunnen hun kerstboom voor 7.30 uur naast de container leggen voor de gratis gemeentelijke ophaaldienst.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - Alpinist Ricardo Kaljouw (39) uit Oost-Souburg heeft een boek uitgebracht over zijn vulkaanavonturen. 'Een miljoen stappen op lava' gaat over zijn wereldreizen om zeven vulkaantoppen te bedwingen.
11 uur geledenIn de tweewekelijkse rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' is dit keer herinneringsgebied Uncle Beach bij de Oranjemolen Maurits Schoenmakers onderwerp.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op donderdag 14 augustus kleuren vier propellervliegtuigen van het Britse aerobatic display team The Global Stars de lucht boven de Westerschelde. De internationaal gelauwerde formatie is opnieuw te gast tijdens Rescue Zeeland - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland bij de Vlissingse boulevard - en belooft wederom een vliegshow van wereldklasse te verzorgen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen regio en rijk vanuit Wind in de zeilen bestaat vijf jaar. 'De voortgangsrapportages die twee keer per jaar verschijnen, laten zien dat er door de samenwerking mooie resultaten zijn bereikt', schrijft de gemeente Vlissingen in een persbericht.
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.
4 dagen geledenVLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening.
4 dagen geledenVLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.
5 dagen geleden