Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlissinger veroordeeld tot gevangenisstraf voor bespugen van agenten

Vlissinger veroordeeld tot gevangenisstraf voor bespugen van agenten

VLISSINGEN - Een 47-jarige man uit Vlissingen is woensdag door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tot acht weken gevangenisstraf, waarvan vier voorwaardelijk, voor het bespugen van agenten.

De Vlissinger werd zondagochtend op de Bloemenlaan in Vlissingen aangesproken door de politie vanwege het ontbreken van licht op zijn fiets. Hij weigerde zich te legitimeren en reageerde recalcitrant. Bij zijn aanhouding spuugde hij van korte afstand in de richting van twee agenten, waarbij een van hen in zijn oog werd geraakt. Hij verzette zich ook bij zijn aanhouding, waardoor de politie pepperspray inzette. De man kreeg een spuugmasker om.

De man moest zich woensdag voor de rechter in Middelburg verantwoorden via een videoverbinding vanuit Torentijd. Naast de celstraf moet hij de agenten ieder 400 euro betalen als schadevergoeding.

Meer uit Vlissingen

Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

19 uur geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

20 uur geleden
Vrouw op scootmobiel gewond bij aanrijding met auto

VLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.

21 uur geleden
Twintig jaar Slavernijmonument op Balans in Middelburg; zaterdagavond kerkdienst in Koorkerk

MIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden. 

1 dag geleden
Politie vraagt getuigen schietpartij Bellamypark zich te melden: ‘We weten dat er mensen zijn met informatie’

VLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'

2 dagen geleden
Luchtbuks in beslag genomen na bedreiging in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.

2 dagen geleden
Lichtgewonde bij botsing fietsers op kruising in Vlissingen; slachtoffer naar eerste hulp

VLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.

2 dagen geleden