
Vlissinger (25) meldt zich voor bedreigen twee mannen in Middelburg
VLISSINGEN/MIDDELBURG - Een 25-jarige Vlissinger heeft zich maandag op het politiebureau gemeld voor de bedreiging van twee mannen in Middelburg donderdag.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Bij de Paul Krugerstraat in Vlissingen zijn maandagavond een personenauto en fiets met elkaar in botsing gekomen. Eén van de betrokkenen had vermoedelijk drugs gebruikt, zo meldt de politie.
1 dag geledenVLISSINGEN - Door de realisatie van de appartementen op het Scheldekwartier in Vlissingen past het college van burgemeester en wethouders de parkeerregeling in de naastgelegen parkeergarage Scheldeplein aan.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Vlissingse Turn Vereniging (VTV) houdt haar jaarlijkse dansvoorstelling in de Middelburgse schouwburg, terwijl vijf dansgroepen regionaal succes hebben.
1 dag geledenRITTHEM - Voor de buitenwereld is de groen omheinde naturistencamping De Schoone Waardin bij Ritthem onttrokken aan het zicht, maar zondag 15 juni is iedereen welkom tijdens de open dag. Dan laten de leden graag hun nieuwe hoofdgebouw zien. "Daar zijn we heel blij mee, want de vorige accommodatie was echt op", vertelt bestuurslid Johan Daane. "Als het waaide, klapperden de deuren en bij regen liep het water naar binnen."
1 dag geledenRITTHEM - De ontbrekende bestuurder van de gele auto die gisterenavond ondersteboven in een sloot langs de Zuidwateringstraat in Ritthem lag, had vlak voor het ongeval al een aanrijding met een landbouwvoertuig gehad. De politie heeft zijn rijbewijs ingevorderd.
3 dagen geledenRITTHEM - Diverse hulpdiensten zijn zaterdagavond ingezet voor een auto in een sloot bij Ritthem. De bestuurder was al gevlogen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Een verkeersongeval met een camper zorgt vrijdag voor flink wat oponthoud rondom de Sloeweg tussen Oost-Souburg en Vlissingen.
5 dagen geleden