
Vlissingen presenteert kadernota en bespreekt financiën
VLISSINGEN - In verschillende Vlissingse raads- en commissievergaderingen gaat het de komende weken over de jaarstukken van 2024, de bestuursrapportage van 2025 en de kadernota 2026. Dit is het moment dat de gemeenteraad terugkijkt op de behaalde resultaten en de inzet van de financiële middelen bepaalt voor 2026. Wethouder financiën Geoffrey Sips is tevreden over de financiële situatie van zijn gemeente. "Vorig jaar hadden we een sluitende begroting en de nieuwe kadernota laat ook een sluitend beeld zien. Dit evenwicht geeft een geruststellend gevoel."
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.
11 uur geledenOOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."
13 uur geledenVLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd.
15 uur geledenVLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Een automobiliste is dinsdagmiddag gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht na een botsing met een andere auto in de Bermweg in Oost-Souburg.
1 dag geledenVLISSINGEN - De politie heeft dinsdag negen personen bekeurd bij een verkeerscontrole in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - De verkoop van de 73 nieuwbouwappartementen in het Singelkwartier in Vlissingen verloopt voorspoedig. "Sinds het verkoopevent is er grote belangstelling. Inmiddels zijn 25 appartementen verkocht en is er een flink aantal opties genomen", vertelt makelaar Arthur Aerssens.
1 dag geleden