
Vlissingen gaat door met '155 Help een bedrijf'
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verlengt de dienstovereenkomst met de landelijke organisatie '155 Help een bedrijf'. Bij deze helpdesk kunnen (startende) ondernemers met vragen en problemen gratis aankloppen.
"Dit jaar hielpen ze al 34 Vlissingse ondernemers", zegt burgemeester Bas van den Tillaar. Voor de diensten tot het einde van 2020 betaalt de gemeente 1335 euro. De burgemeester vindt dit geld goed besteed, omdat 155 ondernemers met allerlei zaken op weg helpt en daarmee bijdraagt aan het voorkomen van (grotere) problemen en uiteindelijk faillissementen.
Kijk voor meer informatie op www.155.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Zaterdag (3 mei) vindt tegenover kunstatelier Kipvis aan de Sloeweg in Vlissingen de manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' plaats. De manifestatie duurt van 13.00 en 17.00 uur. Om 14.00 uur start het podiumprogramma.
7 uur geledenVLISSINGEN - Toen de uit Vlissingen afkomstige Amanda Simons gebeld werd met de vraag of ze wilde optreden op het Bevrijdingsfestival, hoefde ze daar niet lang over na te denken. Al van kinds af aan wist Amanda wat ze later zou worden: zangeres én danseres. Inmiddels heeft ze jaarlijks meer dan honderdvijftig shows in binnen- en buitenland.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Fractieleden Louise Claessens en Joanna Weijermans zijn per direct uit de Partij Souburg-Ritthem gestapt. 'Dit vanwege het niet adequaat ingrijpen door de politieke leiding op problemen in de fractie, die al kort na de beëdiging in 2022 zijn ontstaan', schrijven de twee in een brief. Weijermans en Claessens gaan samen verder in een nieuwe politieke partij: Hart voor de Dorpen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Liefhebbers van tall ships en ander maritiem erfgoed kunnen een publiektrekker van jewelste in de agenda zetten voor volgend jaar. Van 4 tot en met 7 juni vindt een nieuwe editie van Vlissingen Maritiem plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - In de Sint Jacobskerk in Vlissingen is zondag (4 mei) een speciale kerkdienst bij te wonen. Deze Evensong vindt plaats in de herdenkingssfeer, ter nagedachtenis aan de Tweede Wereldoorlog.
2 dagen geledenVLISSINGEN - In Vlissingen vindt maandag (5 mei) het traditionele Bevrijdingsfestival plaats. Stichting Bruisend Zeeland organiseert het in opdracht van de gemeente Vlissingen en de provincie Zeeland. Er zijn verkeersmaatregelen om de organisatie van het festival, waar rekening wordt gehouden met 30.000 feestgangers, in goede banen te leiden.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij de jaarlijkse Lintjesregen is Koos Hamels, hoofdtrainer bij Turnschool Zeeland, vrijdag geridderd.
2 dagen geleden