Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vleermuizen vertrokken dus Haestinge gaat tegen de vlakte

Vleermuizen vertrokken dus Haestinge gaat tegen de vlakte

SINT MAARTENSDIJK - De sloopkogel heeft het oude sport- en gemeenschapscentrum Haestinge geraakt. Maandagochtend werd gestart met de sloop van het oude pand. De sloopwerkzaamheden nemen een aantal weken in de beslag.

Uit onderzoek van de ecoloog was gebleken dat er geen vleermuizen (meer) ‘wonen’ in het oude sport- en gemeenschapscentrum Haestinge. Daardoor kan er nog voor het einde van het jaar gestart worden met de sloopwerkzaamheden. Het vleermuisonderzoek was nodig om na te gaan of deze en/of andere beschermde diersoorten daadwerkelijk gebruik maakten van het gebouw. De vleermuizenkasten, die afgelopen maart zijn opgehangen, zijn wel bewoond. Ook zijn er vleermuizen aangetroffen in de bomen rondom het zwembad.

Voetbal en korfbal

De korfbal gaat in de winterperiode gebruik maken van de gymzaal en kleedkamers in het nieuwe sport- en gemeenschapscentrum Haestinge. Ook de voetbal kan, indien nodig, gebruik maken van deze kleedkamers.

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lentedagen langs de Paasdijkweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen. 

11 uur geleden
Politie waarschuwt voor bankhelpdeskfraude in omgeving Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.

1 dag geleden
Tholen nodigt inwoners uit voor kranslegging tijdens Dodenherdenking

THOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.

1 dag geleden
Muziek van vergeten Thoolse componist uit de 16e eeuw klinkt dit jaar opnieuw

THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.

2 dagen geleden
Loods 3 bestaat tien jaar en viert dat met een open dag in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.

3 dagen geleden
Oppositie niet blij met voortzetten huidige coalitie: ‘Doet geen recht aan de kiezer’

THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.

4 dagen geleden
Derde mannenzangavond haalt geld op voor goed doel in de Maartenskerk

SINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.

4 dagen geleden