Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vleermuizen vertrokken dus Haestinge gaat tegen de vlakte

Vleermuizen vertrokken dus Haestinge gaat tegen de vlakte

SINT MAARTENSDIJK - De sloopkogel heeft het oude sport- en gemeenschapscentrum Haestinge geraakt. Maandagochtend werd gestart met de sloop van het oude pand. De sloopwerkzaamheden nemen een aantal weken in de beslag.

Uit onderzoek van de ecoloog was gebleken dat er geen vleermuizen (meer) ‘wonen’ in het oude sport- en gemeenschapscentrum Haestinge. Daardoor kan er nog voor het einde van het jaar gestart worden met de sloopwerkzaamheden. Het vleermuisonderzoek was nodig om na te gaan of deze en/of andere beschermde diersoorten daadwerkelijk gebruik maakten van het gebouw. De vleermuizenkasten, die afgelopen maart zijn opgehangen, zijn wel bewoond. Ook zijn er vleermuizen aangetroffen in de bomen rondom het zwembad.

Voetbal en korfbal

De korfbal gaat in de winterperiode gebruik maken van de gymzaal en kleedkamers in het nieuwe sport- en gemeenschapscentrum Haestinge. Ook de voetbal kan, indien nodig, gebruik maken van deze kleedkamers.

Meer uit Tholen

Politie waarschuwt voor bankhelpdeskfraude in omgeving Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.

14 uur geleden
Tholen nodigt inwoners uit voor kranslegging tijdens Dodenherdenking

THOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.

19 uur geleden
Muziek van vergeten Thoolse componist uit de 16e eeuw klinkt dit jaar opnieuw

THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.

1 dag geleden
Loods 3 bestaat tien jaar en viert dat met een open dag in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.

2 dagen geleden
Oppositie niet blij met voortzetten huidige coalitie: ‘Doet geen recht aan de kiezer’

THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.

3 dagen geleden
Derde mannenzangavond haalt geld op voor goed doel in de Maartenskerk

SINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.

3 dagen geleden
Queen-tributeband keert terug naar Op d’n Dreef Festival: ‘Trots dat dit gelukt is’

SINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.

4 dagen geleden