Vlaketunnel drie nachten dicht
KAPELLE - De Vlaketunnel van de snelweg A58 bij Kapelle is volgende week drie nachten dicht voor werkzaamheden en een brandweertest.
De afsluiting geldt voor beide richtingen in de nachten van maandag 14 op dinsdag 15 oktober, van dinsdag 15 op woensdag 16 oktober en van woensdag 16 tot donderdag 17 oktober. De Vlaketunnel is ieder keer dicht tussen 20.00 en 6.00 uur. Het verkeer wordt omgeleid over de N289.
Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de tunnel. Ook wordt een nacht benut voor een test door de brandweer. Omleidingsroutes worden aangegeven met gele borden. Weggebruikers dienen rekening te houden met langere reistijd.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - Tijdens de Kapelse kinderraadsvergadering woensdag vond er een bijzonder moment plaats. Oud-burgemeester Siebe Kramer van de gemeente Kapelle overhandigde een zelfgemaakte voorzittershamer aan kinderburgemeester Tygo.
1 dag geledenHOOGERHEIDE - Zondag 26 januari is het zover: een bijzondere editie van de GP Adrie van der Poel! Want inmiddels staat dit spectaculaire Cyclo-Cross-evenement al 25 jaar op de kaart. Het vervult voorzitter Jan Prop van GP Adrie van der Poel met trots en ze hebben er dan ook veel zin in.
1 dag geledenRILLAND - Toneelgezelschap De Reilanders brengt op vrijdag 24 januari en zaterdag 25 januari 'Morgen ben ik de bruid' in dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland. Dit een kucht in drie bedrijven van Nico Torrenga.
1 dag geledenWEMELDINGE - De protestantse gemeente in Wemeldinge heeft met het inzamelen van kerstbomen in het dorp 1906,- euro opgehaald voor het goede doel. 'Het geld wordt besteed aan diverse projecten in Roemenië', laat de kerkgemeente weten.
1 dag geledenKRUININGEN - Om automobilisten bewust te maken van het belang van de juiste bandenspanning van hun voertuig, houdt de gemeente Reimerswaal deze maand twee actiedagen in vier dorpen. Hierbij kunnen autobezitters hun bandenspanning gratis laten controleren.
2 dagen geledenKAPELLE - Het Stamanô Ensemble verzorgde zondag 5 januari een benefietconcert in Biezelinge ten bate van de muziekschool in Kiev in Oekraïne. 'De opbrengst is 1100,- euro', laat concertorganisator Stichting Kapelle Cultureel weten.
2 dagen geledenSCHORE - Afgelopen week werd er, net als vorig jaar, een nieuwjaarswandeling georganiseerd in de gemeenten Kapelle en Reimerswaal om het nieuwe jaar in te luiden.
3 dagen geleden