Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlaggenverkopers: voor het eerst sinds lange tijd EK-koorts

Vlaggenverkopers: voor het eerst sinds lange tijd EK-koorts

AMSTERDAM (ANP) - Na zeven jaar neemt de oranjekoorts rondom het Nederlands elftal toe, merken enkele vlaggenverkopers. Het Nederlands elftal is na lange tijd gekwalificeerd voor het EK en nu het toernooi nadert, zien zij de verkoop toenemen. Bij het Amsterdamse bedrijf Faber Vlaggen zien ze een "flinke stijging" in de verkoop van met name vlaggen en spandoeken.

"We verwachten in de week voordat het EK begint nog meer orders, zo gaat het meestal", vertelt de woordvoerder van Faber Vlaggen. Sinds vorige week zien ze de verkoop stijgen, en deze week "trekt het behoorlijk aan". Maar pas als het Nederlands elftal een wedstrijd wint kan de vlag echt uit, dan "gaat het los", weet Faber Vlaggen uit ervaring.

Bij de Veluwse Vlaggen Industrie stijgt de verkoop, maar "nog niet extreem", vertelt de woordvoerder. "We hadden wel een mooie order van zo'n honderd vlaggen voor een hele straat, die vlag had iemand speciaal daarvoor ontworpen."

Het laatste EK waarin het Nederlands elftal gekwalificeerd was vond plaats in 2012 en het laatste WK in 2014. De zomerse taferelen met op terrassen grote schermen met het voetbal, zitten er dit jaar helaas niet in, omdat de overheid dit niet toestaat vanwege het coronavirus. De horeca mist daardoor extra omzet die ze gewend zijn van EK's en WK's waarbij het Nederlands elftal geplaatst is.

Meer uit Financieel

Trump zegt binnen enkele weken Fed-nominatie aan te kondigen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump denkt binnen "enkele weken" zijn kandidaat voor de opvolging van Federal Reserve-voorzitter Jerome Powell bekend te maken. Dat is ondanks de ontstane ophef over een onderzoek van het Amerikaanse ministerie van Justitie naar de huidige Fed-baas.

23 minuten geleden
Boeing ontvangt voor het eerst sinds 2018 meer orders dan Airbus

ARLINGTON (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Boeing heeft voor het eerst in zeven jaar meer vliegtuigorders binnengekregen dan de Europese concurrent Airbus. De Amerikaanse vliegtuigbouwer kreeg vorig jaar in totaal 1175 bestellingen voor verkeersvliegtuigen, terwijl dat er 1000 waren voor Airbus.

2 uur geleden
AEX-index zet opmars naar historische 1000-puntengrens voort

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is dinsdag hoger geƫindigd en heeft daarmee de opmars voortgezet richting het historische niveau van 1000 punten. De Amsterdamse hoofdindex was maandag ook al geƫindigd op een nieuw slotrecord, onder aanvoering van chiptoeleverancier Besi.

2 uur geleden
Weinig beweging op Wall Street na meevallende inflatie VS

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York lieten dinsdag weinig beweging zien na het bereiken van nieuwe recordstanden een dag eerder. Beleggers verwerkten nieuwe inflatiegegevens van de Verenigde Staten. In december stegen de consumentenprijzen in de grootste economie ter wereld minder dan verwacht. Het meevallende inflatiecijfer versterkte de hoop op een verdere renteverlaging door de Federal Reserve.

4 uur geleden
Wereldbank: dit decennium minste economische groei sinds jaren 60

WASHINGTON (ANP) - De Wereldbank is positiever geworden over de verwachte groei van de wereldeconomie. Toch lijken de jaren twintig van deze eeuw hard op weg het decennium met de minste economische groei te worden sinds de jaren zestig van de vorige eeuw, voorspellen deskundigen van 's werelds grootste instituut voor ontwikkelingssamenwerking.

4 uur geleden
Klanten energieleverancier Gulf betaalden onjuiste opzegtarieven

VUGHT (ANP) - Energieleverancier Gulf heeft ruim 1500 klanten een onterechte of te hoge opzegvergoeding laten betalen als zij overstapten naar een andere leverancier. Dat concludeert Autoriteit Consument & Markt (ACM) na onderzoek naar aanleiding van klachten. In totaal werd er 1,6 miljoen euro verkeerd gerekend.

5 uur geleden
Delta Air Lines koopt voor het eerst Boeing 787 Dreamliners

ATLANTA (ANP/BLOOMBERG) - Delta Air Lines gaat voor het eerst Boeing 787 Dreamliners kopen om in te zetten op lange routes. De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij heeft een order geplaatst voor dertig toestellen van het type 787-10 en een optie genomen voor nog eens dertig stuks.

6 uur geleden