Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vlaggenverkopers: voor het eerst sinds lange tijd EK-koorts

Vlaggenverkopers: voor het eerst sinds lange tijd EK-koorts

AMSTERDAM (ANP) - Na zeven jaar neemt de oranjekoorts rondom het Nederlands elftal toe, merken enkele vlaggenverkopers. Het Nederlands elftal is na lange tijd gekwalificeerd voor het EK en nu het toernooi nadert, zien zij de verkoop toenemen. Bij het Amsterdamse bedrijf Faber Vlaggen zien ze een "flinke stijging" in de verkoop van met name vlaggen en spandoeken.

"We verwachten in de week voordat het EK begint nog meer orders, zo gaat het meestal", vertelt de woordvoerder van Faber Vlaggen. Sinds vorige week zien ze de verkoop stijgen, en deze week "trekt het behoorlijk aan". Maar pas als het Nederlands elftal een wedstrijd wint kan de vlag echt uit, dan "gaat het los", weet Faber Vlaggen uit ervaring.

Bij de Veluwse Vlaggen Industrie stijgt de verkoop, maar "nog niet extreem", vertelt de woordvoerder. "We hadden wel een mooie order van zo'n honderd vlaggen voor een hele straat, die vlag had iemand speciaal daarvoor ontworpen."

Het laatste EK waarin het Nederlands elftal gekwalificeerd was vond plaats in 2012 en het laatste WK in 2014. De zomerse taferelen met op terrassen grote schermen met het voetbal, zitten er dit jaar helaas niet in, omdat de overheid dit niet toestaat vanwege het coronavirus. De horeca mist daardoor extra omzet die ze gewend zijn van EK's en WK's waarbij het Nederlands elftal geplaatst is.

Meer uit Financieel

Trump: VS beslissen welke oliebedrijven in Venezuela mogen werken

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten zullen beslissen welke oliebedrijven actief mogen zijn in Venezuela. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump gezegd voorafgaand aan een ontmoeting met bestuurders van oliebedrijven in het Witte Huis, waar wordt gepraat over de heropbouw van de Venezolaanse olie-industrie.

8 uur geleden
Trump: focus gesprek oliebedrijven op Venezuela en lagere prijzen

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De focus bij de gesprekken die de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag heeft met topbestuurders van oliebedrijven ligt op de olie-industrie van Venezuela en het verlagen van de prijzen voor Amerikanen. Dat schreef Trump op zijn socialemediaplatform Truth Social.

8 uur geleden
Ondertekening Mercosur-deal op 17 januari in Paraguay

BRUSSEL (ANP/RTR) - Het vrijhandelsakkoord van de Europese Unie met de zogenoemde Mercosur-landen Argentiniƫ, Braziliƫ, Uruguay en Paraguay wordt op 17 januari formeel ondertekend in Paraguay. Dat meldt het Argentijnse ministerie van Buitenlandse Zaken. Over de deal is 25 jaar onderhandeld.

10 uur geleden
AEX-index fors in de plus door winsten ASML en Shell

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met stevige winst het weekend ingegaan, geholpen door flinke plussen voor de zwaargewichten ASML en Shell. Daarmee was sprake van herstel voor de hoofdindex op het Damrak na de forse verliesbeurten in de voorgaande twee handelsdagen.

11 uur geleden
Hooggerechtshof VS doet geen uitspraak in zaak om importheffingen

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof doet vrijdag geen uitspraak in een zaak over de importheffingen van president Donald Trump. Eerder was het onduidelijk of hierover nu een oordeel zou komen.

12 uur geleden
KLM annuleert zaterdag geen vluchten op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.

13 uur geleden
Recordaantal reizigers via Eindhoven Airport in 2025

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar een recordaantal passagiers verwelkomd. De grens van 7 miljoen passagiers werd bijna doorbroken. Er vlogen 6.956.486 reizigers via de luchthaven, ruim 150.000 mensen meer dan een jaar eerder.

13 uur geleden