
Vlag van verbondenheid wappert ook bij Adrz in Goes
GOES - De vlag van verbondenheid wappert sinds deze week ook bij het Adrz in Goes.
Hij is bedacht en ontworpen door kunstenaar Zeus Hoenderop. De vlag is anderhalve meter lang, de fysieke afstand die we van elkaar moeten houden. Hoenderop wil met de vlag laten zien dat ‘we allemaal met elkaar verbonden zijn’. “Het coronavirus raakt ons namelijk allemaal.”
De vlag hangt ook al bij het Radboud UMC in Nijmegen, het Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg, bij het Amphia in Breda en op tal van andere plekken in Nederland.
Meer uit Middelburg
ZOUTELANDE - Waterschap Scheldestromen begint deze week met de werkzaamheden aan het fietspad en de rijbaan van de Klaassesweg en Werendijkseweg tussen Zoutelande en Dishoek. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verbreden van het fietspad langs de Klaassesweg en de Werendijkseweg van 2,30 naar 3,50 meter.
3 uur geledenWESTKAPELLE - De foto-expositie die nog tot en met zondag 2 november te zien is in de vuurtoren in Westkapelle stelt de bijzondere cultuur van Westkapelle centraal: kermis, gaaischieten en ringrijden.
4 uur geledenSINT LAURENS - In Sint Laurens organiseert de buurtsportcoach van Vizita gratis gezellige wandelingen voor iedereen die graag in beweging blijft en wil genieten van de natuur.
8 uur geledenMIDDELBURG - Goed nieuws voor alle kinderen: Sinterklaas is aan de reis naar Nederland begonnen! Na de aankomst op Texel wordt de goedheiligman natuurlijk ook feestelijk verwelkomd in Middelburg.
1 dag geledenGAPINGE - De hulpdiensten zijn maandagochtend uitgerukt voor een auto die ondersteboven is aangetroffen in een sloot langs de Eendekotsweg bij Gapinge.
1 dag geledenVLISSINGEN - Tijdens het XXL Demo Event Robotica & Technologie in Vlissingen laten ruim dertig bedrijven live zien hoe slimme technologie werk makkelijker, efficiënter en veiliger maakt. Dit gratis toegankelijke evenement vindt plaats op 20 november bij de Kaap op de Kenniswerf.
2 dagen geledenVEERE - Voor kunstenaars is Veere een bron van inspiratie. Hedendaagse kunstenaars zien Veere als een geliefde woon- en werkplek. Ook buiten het stadje, in de gemeente Veere, wonen en werken kunstenaars die zich graag door de sfeer van hun leefomgeving laten inspireren. Maar wie zijn die kunstenaars? Hanny Mallekote stelt ze aan u voor in een reeks gesprekken speciaal voor De Bode. Deze keer is ze op bezoek bij fotograaf Toon van Daalen uit Koudekerke.
2 dagen geleden