Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-trainer Letsch ziet Feyenoord als voorbeeld

Vitesse-trainer Letsch ziet Feyenoord als voorbeeld

ARNHEM (ANP) - Vitesse hoopt zich na de goede Europese campagne van afgelopen seizoen opnieuw te plaatsen voor de Conference League. De Arnhemmers nemen het donderdag in de halve finales van de play-offs op tegen FC Utrecht.

Trainer Thomas Letsch neemt als motivatie voor zijn spelersgroep Feyenoord als voorbeeld. "Zij zijn vorig jaar gestart in de play-offs en staan nu in de finale van de Conference League. Wij kijken dus zeker uit naar de play-offs", aldus de Duitser, die met Vitesse in de Eredivisie als zesde eindigde. De winnaar van Utrecht en Vitesse treft in de finale AZ of sc Heerenveen.

"Alles begint opnieuw", aldus Letsch, die donderdag in Utrecht niet kan beschikken over Maximilian Wittek, Jacob Rasmussen en Yann Gboho. Tomáš Hájek is wel weer inzetbaar, net als Enzo Cornelisse. "Hoe de verhoudingen liggen? Het ligt vooral dicht bij elkaar. FC Utrecht is een ploeg die we natuurlijk goed hebben leren kennen in de afgelopen jaren. Er zijn wel wat dingen veranderd, maar de basisprincipes zijn vaak hetzelfde. Wel grijpen ze na het vertrek van trainer René Hake wat vaker terug op een 4-4-2-systeem met een ruit op het middenveld. Maar we kijken vooral naar onszelf."

FC Utrecht en Vitesse speelden in de competitie gelijk tegen elkaar: 1-1. In Arnhem won Vitesse met 2-1.

Meer uit Voetbal

Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

25 minuten geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

1 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

1 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

2 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

2 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

3 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

4 uur geleden