Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-trainer Letsch: in verlenging was alles mogelijk geweest

Vitesse-trainer Letsch: in verlenging was alles mogelijk geweest

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Thomas Letsch baalde van de manier waarop hij met Vitesse de bekerfinale van Ajax verloor (1-2). "Als je in blessuretijd nog een doelpunt tegen krijgt, dan is dat heel zuur", zei hij over de winnende treffer van David Neres. "Ik dacht al aan een verlenging."

"Ik vond dat we in de tweede helft geen hoog niveau haalden", zei Letsch. "Maar dat hoeft ook niet. Het was een vechtwedstrijd, alleen de uitslag telde. Ajax had de betere kansen, maar in een verlenging was alles mogelijk geweest. Ajax is donderdag nog heel diep gegaan in Rome. Die zaten niet op een verlenging te wachten."

"We leken ook op weg naar een verlenging", zei Letsch. "Want in de slotfase van de tweede helft kreeg Ajax niet veel kansen meer. Maar we maakten een fout", zei hij over de rode kaart na de harde overtreding van Jacob Rasmussen op Antony, waardoor Vitesse met 10 man verder moest. "En dan zie je dat Ajax een brede selectie heeft", zei Letsch. "Zij brengen nog even een aanvaller als Neres die ook nog scoort."

Meer uit Voetbal

Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

6 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

8 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

9 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

9 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

10 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

12 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

16 uur geleden