
Vitesse start seizoen met uitzege bij RKC Waalwijk: 0-1
WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft drie punten overgehouden aan de eerste competitiewedstrijd tegen RKC Waalwijk. De ploeg van de nieuwe Duitse trainer Thomas Letsch zegevierde met 0-1 in Waalwijk.
Oussama Darfalou maakte in blessuretijd van de eerste helft het doelpunt. De Algerijn scoorde op aangeven van Matus Bero. Vitesse was veel sterker dan de thuisploeg, die troosteloos onderaan stond toen de eredivisie na de uitbraak van het coronavirus werd beëindigd. De bezoekers uit Arnhem mochten zich wel kwalijk nemen dat ze vooral voor rust niet vaker scoorden. Daardoor moesten ze aan het einde van de wedstrijd nog een klein slotoffensief overleven.
Het is alweer acht jaar geleden dat RKC de eerste competitiewedstrijd in de eredivisie wel winnend afsloot. De formatie uit Waalwijk stuntte destijds tegen PSV (3-2).
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
5 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
10 uur geledenBASEL (ANP) - Daniëlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
13 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
13 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben een helft hoop gehad op een stunt in het laatste groepsduel met Frankrijk, maar een plek in de kwartfinales bleek onhaalbaar. Met agressief spel kwam Oranje in de eerste helft 2-1 voor tegen de sterke Fransen, maar na rust bleken de krachten op: 2-5.
15 uur geleden