Vitesse start met Bazoer en Tannane tegen NS Mura
MARIBOR (ANP) - Vitesse start de wedstrijd tegen NS Mura in de Conference League met Riechedly Bazoer. De verdediger ontbrak afgelopen zondag in het met 2-1 gewonnen duel bij RKC Waalwijk, maar heeft nu van trainer Thomas Letsch een plaats gekregen in de basiself. Ook Oussama Tannane en Matus Bero beginnen tegen de Slovenen.
De Franse verdediger Romaric Yapi is teruggekeerd van een schorsing en maakt zijn debuut voor de Arnhemmers in de Conference League. Samen met Bazoer, aanvoerder Danilho Doekhi en Tomas Hajek en Maximilian Wittek vormt hij de verdediging van Vitesse. Yapi vervangt Eli Dasa die niet met de selectie is meegereisd naar Slovenië. De Israëliër bleef op eigen verzoek buiten de groep vanwege het joodse religieuze feest Jom Kipoer.
Tannane staat op het middenveld naast Sondre Tronstad en Matus Bero. Voorin heeft Letsch gekozen voor Nicolai Baden Frederiksen en Yann Gboho. Daardoor start Loïs Openda op de bank.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
1 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
5 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
18 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
18 uur geleden