Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening
ARNHEM (ANP) - Vitesse rekent op een puntenstraf van de KNVB voor het te laat inleveren van jaarrekeningen. Dat meldt Edwin Reijntjes, algemeen directeur van de Arnhemmers, op de website van de club.
"Komende week zal de licentiecommissie zich buigen over mogelijke straffen voor Vitesse, naar aanleiding van het continu te laat inleveren van onze jaarrekeningen", aldus Reijntjes. "Zo is het ons, in een eerder stadium en nu, niet gelukt om de jaarrekening 2022/2023 en de halfjaarcijfers 2023/2024 tijdig aan te leveren. Wij leveren dit uiterlijk voor 1 november aan. Ik verwacht echter dat dit nog resulteert in een puntenstraf voor Vitesse. Heel vervelend en ook bijzonder jammer in een periode als deze, maar volgens de regels wel logisch. Even voor de duidelijkheid: een puntenstraf heeft geen invloed op de mogelijke strijd om de periodetitels."
Het voortbestaan van Vitesse was na vorig seizoen in gevaar. Begin augustus kreeg de club te horen te voldoen aan alle eisen voor het behouden van haar proflicentie. Ondernemer Guus Franke wil Vitesse overnemen. "Er worden momenteel volop stukken aangeleverd door het team van Guus Franke, aan de licentiecommissie", meldt Reijntjes. "Net zoals tijdens onze update van twee weken geleden, gaat dit gestaag en in goed overleg met elkaar. Ik verwacht nog steeds dat we rond november meer duidelijkheid zullen krijgen. Ik blijf het vertrouwen houden in een goede afloop."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.
39 minuten geledenBREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
12 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
15 uur geleden