Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening
ARNHEM (ANP) - Vitesse rekent op een puntenstraf van de KNVB voor het te laat inleveren van jaarrekeningen. Dat meldt Edwin Reijntjes, algemeen directeur van de Arnhemmers, op de website van de club.
"Komende week zal de licentiecommissie zich buigen over mogelijke straffen voor Vitesse, naar aanleiding van het continu te laat inleveren van onze jaarrekeningen", aldus Reijntjes. "Zo is het ons, in een eerder stadium en nu, niet gelukt om de jaarrekening 2022/2023 en de halfjaarcijfers 2023/2024 tijdig aan te leveren. Wij leveren dit uiterlijk voor 1 november aan. Ik verwacht echter dat dit nog resulteert in een puntenstraf voor Vitesse. Heel vervelend en ook bijzonder jammer in een periode als deze, maar volgens de regels wel logisch. Even voor de duidelijkheid: een puntenstraf heeft geen invloed op de mogelijke strijd om de periodetitels."
Het voortbestaan van Vitesse was na vorig seizoen in gevaar. Begin augustus kreeg de club te horen te voldoen aan alle eisen voor het behouden van haar proflicentie. Ondernemer Guus Franke wil Vitesse overnemen. "Er worden momenteel volop stukken aangeleverd door het team van Guus Franke, aan de licentiecommissie", meldt Reijntjes. "Net zoals tijdens onze update van twee weken geleden, gaat dit gestaag en in goed overleg met elkaar. Ik verwacht nog steeds dat we rond november meer duidelijkheid zullen krijgen. Ik blijf het vertrouwen houden in een goede afloop."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
20 uur geleden