Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening

Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening

ARNHEM (ANP) - Vitesse rekent op een puntenstraf van de KNVB voor het te laat inleveren van jaarrekeningen. Dat meldt Edwin Reijntjes, algemeen directeur van de Arnhemmers, op de website van de club.

"Komende week zal de licentiecommissie zich buigen over mogelijke straffen voor Vitesse, naar aanleiding van het continu te laat inleveren van onze jaarrekeningen", aldus Reijntjes. "Zo is het ons, in een eerder stadium en nu, niet gelukt om de jaarrekening 2022/2023 en de halfjaarcijfers 2023/2024 tijdig aan te leveren. Wij leveren dit uiterlijk voor 1 november aan. Ik verwacht echter dat dit nog resulteert in een puntenstraf voor Vitesse. Heel vervelend en ook bijzonder jammer in een periode als deze, maar volgens de regels wel logisch. Even voor de duidelijkheid: een puntenstraf heeft geen invloed op de mogelijke strijd om de periodetitels."

Het voortbestaan van Vitesse was na vorig seizoen in gevaar. Begin augustus kreeg de club te horen te voldoen aan alle eisen voor het behouden van haar proflicentie. Ondernemer Guus Franke wil Vitesse overnemen. "Er worden momenteel volop stukken aangeleverd door het team van Guus Franke, aan de licentiecommissie", meldt Reijntjes. "Net zoals tijdens onze update van twee weken geleden, gaat dit gestaag en in goed overleg met elkaar. Ik verwacht nog steeds dat we rond november meer duidelijkheid zullen krijgen. Ik blijf het vertrouwen houden in een goede afloop."

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

5 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

5 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

7 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

9 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

11 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

11 uur geleden