Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening

Vitesse rekent op puntenstraf voor te laat inleveren jaarrekening

ARNHEM (ANP) - Vitesse rekent op een puntenstraf van de KNVB voor het te laat inleveren van jaarrekeningen. Dat meldt Edwin Reijntjes, algemeen directeur van de Arnhemmers, op de website van de club.

"Komende week zal de licentiecommissie zich buigen over mogelijke straffen voor Vitesse, naar aanleiding van het continu te laat inleveren van onze jaarrekeningen", aldus Reijntjes. "Zo is het ons, in een eerder stadium en nu, niet gelukt om de jaarrekening 2022/2023 en de halfjaarcijfers 2023/2024 tijdig aan te leveren. Wij leveren dit uiterlijk voor 1 november aan. Ik verwacht echter dat dit nog resulteert in een puntenstraf voor Vitesse. Heel vervelend en ook bijzonder jammer in een periode als deze, maar volgens de regels wel logisch. Even voor de duidelijkheid: een puntenstraf heeft geen invloed op de mogelijke strijd om de periodetitels."

Het voortbestaan van Vitesse was na vorig seizoen in gevaar. Begin augustus kreeg de club te horen te voldoen aan alle eisen voor het behouden van haar proflicentie. Ondernemer Guus Franke wil Vitesse overnemen. "Er worden momenteel volop stukken aangeleverd door het team van Guus Franke, aan de licentiecommissie", meldt Reijntjes. "Net zoals tijdens onze update van twee weken geleden, gaat dit gestaag en in goed overleg met elkaar. Ik verwacht nog steeds dat we rond november meer duidelijkheid zullen krijgen. Ik blijf het vertrouwen houden in een goede afloop."

Meer uit Voetbal

Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

5 minuten geleden
Ajax bevestigt komst nieuwe technisch directeur Cruijff

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.

6 minuten geleden
Nigeria wint voor de negende keer troostfinale Afrika Cup

CASABLANCA (ANP) - Nigeria heeft voor de negende keer de troostfinale van de Afrika Cup gewonnen. De ploeg won in Casablanca de strijd om het brons van Egypte na strafschoppen. Nadat Ademola Lookman de vierde penalty had verzilverd, was de winst zeker.

9 minuten geleden
Verdediger Sildillia vervangt Dest bij PSV tegen Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest voor Kiliann Sildillia als vervanger van de licht geblesseerde Sergiño Dest in het uitduel met Fortuna Sittard. De Fransman speelde woensdag ook al vanaf de aftrap mee in het gewonnen bekerduel met FC Den Bosch (1-4), toen hij voor Mauro Júnior in de ploeg kwam. Die Braziliaan neemt in Sittard de positie van linksback weer in, Sildillia speelt aan de rechterkant.

13 minuten geleden
Ajax wil de komst van technisch directeur Cruijff snel afronden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff snel afronden. De zoon van de legendarische nummer 14 is inmiddels in Nederland om de laatste details over een contract tot medio 2028 af te ronden.

14 minuten geleden
Ajax verspeelt punten in thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.

2 uur geleden
Liverpool speelt gelijk, Brobbey maakt winnende voor Sunderland

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.

2 uur geleden