Vitesse neemt alsnog afscheid van verdediger Oroz
ARNHEM (ANP) - Het naar de eerste divisie gedegradeerde Vitesse neemt alsnog afscheid van de Oostenrijkse verdediger Dominik Oroz. De voetbalclub uit Arnhem laat weten dat het contract na onderling overleg is ontbonden. Eerder werd de optie in de verbintenis van Oroz nog gelicht.
De aflopende contracten van Nicolas Isimat-Mirin, Marco van Ginkel, Toni Domgjoni, Jordi Altena en Daan Huisman zijn formeel opgezegd. Doelman Markus Schubert stapt over naar SC Paderborn, dat uitkomt op het tweede Duitse niveau. Vitesse is met Giovanni van Zwam, Tom Bramel en Andy Visser in gesprek over een nieuw contract.
De noodlijdende club moet voor 17 juni voldoen aan de licentie-eisen voor komend seizoen.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
10 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
10 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
11 uur geleden