Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse houdt rekening met vertrek trainer Letsch naar Bochum

Vitesse houdt rekening met vertrek trainer Letsch naar Bochum

ARNHEM (ANP) - Vitesse moet waarschijnlijk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Bronnen bij de Arnhemse club bevestigen een bericht van Bild, dat meldt dat de Duitser Thomas Letsch op het punt staat om over te stappen naar VfL Bochum. De 54-jarige Letsch is bezig aan zijn derde seizoen bij Vitesse.

In het eerste jaar onder de Duitser bereikte Vitesse de bekerfinale, waarin Ajax te sterk was. Kort voor die finale verlengde Letsch zijn contract tot de zomer van 2023. Vitesse eindigde afgelopen seizoen op de zesde plaats in de Eredivisie, maar wist in de play-offs om Europees voetbal geen ticket voor de Conference League te bemachtigen.

Letsch zag afgelopen zomer een groot aantal (basis-)spelers vertrekken. Vanwege de overnameperikelen van Vitesse duurde het lang tot zijn selectie versterking kreeg. Vitesse, dat onlangs in handen kwam van de Amerikaanse investeringspartij Common Group van zakenman Coley Parry, beleeft een teleurstellende start van het seizoen. De Arnhemse ploeg heeft na zeven competitiewedstrijden pas 5 punten en staat op de veertiende plaats.

Bochum bungelt in de Bundesliga onderaan met slechts 1 punt na zeven speelrondes. Het leidde vorige week tot het vertrek van trainer Thomas Reis. In de zoektocht naar een opvolger is Bochum uitgekomen bij Letsch, die eerder werkte bij onder meer Red Bull Salzburg en Austria Wien.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

1 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

1 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

16 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

17 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

17 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

17 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

18 uur geleden