Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse houdt rekening met vertrek trainer Letsch naar Bochum

Vitesse houdt rekening met vertrek trainer Letsch naar Bochum

ARNHEM (ANP) - Vitesse moet waarschijnlijk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Bronnen bij de Arnhemse club bevestigen een bericht van Bild, dat meldt dat de Duitser Thomas Letsch op het punt staat om over te stappen naar VfL Bochum. De 54-jarige Letsch is bezig aan zijn derde seizoen bij Vitesse.

In het eerste jaar onder de Duitser bereikte Vitesse de bekerfinale, waarin Ajax te sterk was. Kort voor die finale verlengde Letsch zijn contract tot de zomer van 2023. Vitesse eindigde afgelopen seizoen op de zesde plaats in de Eredivisie, maar wist in de play-offs om Europees voetbal geen ticket voor de Conference League te bemachtigen.

Letsch zag afgelopen zomer een groot aantal (basis-)spelers vertrekken. Vanwege de overnameperikelen van Vitesse duurde het lang tot zijn selectie versterking kreeg. Vitesse, dat onlangs in handen kwam van de Amerikaanse investeringspartij Common Group van zakenman Coley Parry, beleeft een teleurstellende start van het seizoen. De Arnhemse ploeg heeft na zeven competitiewedstrijden pas 5 punten en staat op de veertiende plaats.

Bochum bungelt in de Bundesliga onderaan met slechts 1 punt na zeven speelrondes. Het leidde vorige week tot het vertrek van trainer Thomas Reis. In de zoektocht naar een opvolger is Bochum uitgekomen bij Letsch, die eerder werkte bij onder meer Red Bull Salzburg en Austria Wien.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

8 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

10 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

11 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

12 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

12 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

14 uur geleden