Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse gaat Europa in met gelijkspel bij Fortuna Sittard

Vitesse gaat Europa in met gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Vitesse heeft zich in Limburg verzekerd van de vierde plaats in de Eredivisie, goed voor deelname aan de nieuwe Europa Conference League. De Arnhemse subtopper speelde bij middenmoter Fortuna Sittard gelijk: 3-3. Dankzij de remise van nummer 5 Feyenoord bij Heracles Almelo (1-1) bleef het puntenverlies zonder gevolgen.

Ben Rienstra opende namens de thuisclub al in de eerste minuut de score. Op aangeven van Mats Seuntjens tikte de aanvoerder de bal via Riechedly Bazoer langs doelman Remko Pasveer (1-0). Danilho Doekhi en Oussama Tannane misten daarna kopkansen op de gelijkmaker. In de 25e minuut kwam Sondre Tronstad met het hoofd, uit een vrije trap van Tannane, wel tot scoren (1-1).

Na een halfuur zorgde Bazoer voor een Arnhemse voorsprong. Hij schoot raak uit een pass van opnieuw Tannane (1-2). Nog voor de rust kwam Fortuna weer op gelijke hoogte. Zian Flemming haalde doeltreffend uit, met dank aan Bazoer die opnieuw onvoldoende ingreep (2-2).

Ook na de rust bleef Vitesse knoeien in defensief opzicht. In de 54e minuut mocht Flemming opnieuw ongehinderd inschieten en greep Pasveer pijnlijk mis (3-2). Dankzij invaller Loïs Openda, die van dichtbij kon inkoppen, bleef Vitesse een nederlaag in Sittard bespaard.

Meer uit Voetbal

Spakenburg-voorzitter: rellende fans kwamen niet uit Spakenburg

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."

31 minuten geleden
Frimpong keert na twee maanden terug in selectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.

1 uur geleden
UEFA: clubs ontvangen recordbedrag van 9 miljoen voor EK vrouwen

NYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

1 uur geleden
Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

3 uur geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

4 uur geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

14 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

14 uur geleden