Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-coach Letsch: hele ploeg speelde niet goed genoeg

Vitesse-coach Letsch: hele ploeg speelde niet goed genoeg

ZWOLLE (ANP) - Vitesse-coach Thomas Letsch vond de nederlaag van zijn ploeg bij PEC Zwolle (2-1) verdiend. De Arnhemmers hadden bij een overwinning de koppositie in de Eredivisie kunnen pakken. "We verdienden niet om te winnen. Zwolle was de betere ploeg", zei de Duitse coach bij FOX Sports die vooral baalde van de manier waarop zijn ploeg had gespeeld.

"We begonnen slecht, maar kwamen toch op 1-1. In de tweede helft hadden we meer controle, tot aan de rode kaart", analyseerde Letsch. "Dat is al de derde keer dat we met tien man komen te staan en dat veranderde de wedstrijd, maar belangrijker is nog voor mij om erachter te komen waarom we niet goed speelden. We hebben niet verloren door de rode kaart voor Idrissa Touré, we hebben verloren omdat de hele ploeg niet goed speelde."

De trainer mopperde niet over de rode kaart en de strafschop voor Zwolle, maar verbaasde zich wel over de VAR, die bij de overtreding van Touré ingreep, waarop arbiter Dennis Higler na eerder geel alsnog rood gaf. "Dat snap ik niet helemaal", zei Letsch. "De scheidsrechter staat er bovenop en geeft vol overtuiging geel. Het komt in Nederland vaak voor dat de VAR dan alsnog besluit dat het rood moet zijn, maar we moeten het accepteren."

Frustrerend

Doelman Remko Pasveer noemde de nederlaag heel frustrerend. "Als je in de rust weet dat de nummer 1 heeft verloren, is dat heel frustrerend, maar dat wil niet zeggen dat we ons daardoor hebben laten leiden", zei de aanvoerder van Vitesse bij FOX Sports.

Volgens Pasveer kreeg Vitesse geen grip op PEC Zwolle en benadeelde de ploeg zichzelf door een "domme rode kaart". "Het veld was heel slecht hier, een schande, maar dat mag niet de reden zijn dat we hier verliezen. We waren niet goed genoeg."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

19 minuten geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

30 minuten geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

34 minuten geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

1 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

1 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

6 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

7 uur geleden