Vitesse-aanvaller Jonathans rest van het seizoen uitgeschakeld
ARNHEM (ANP) - Vitesse-aanvaller Miliano Jonathans heeft dinsdagavond in het bekerduel met RKSV Groene Ster een zware knieblessure opgelopen. De 19-jarige Arnhemmer moest per brancard het veld verlaten. Onderzoek heeft een blessure aan de kruisbanden aangetoond, meldt zijn club. De verwachting is dat Jonathans dit seizoen niet meer in actie komt.
Jonathans ging op het kunstgrasveld in Heerlen in een onschuldig duel naar de grond en greep meteen naar zijn knie. "Het is enorm vervelend dat hiermee mijn seizoen tot een einde komt", reageerde de voetballer, die tot dusverre dit seizoen tot zes invalbeurten kwam. "Ik had namelijk echt het idee dat ik dicht tegen het eerste elftal aan zat."
Vitesse won het duel met Groene Ster, uit de eerste ronde van de KNVB-beker, met 1-0 dankzij een late treffer van Dominik Oroz.
Eerder dit seizoen raakte Vitesse ook al PSV-huurling Fodé Fofana, eveneens een aanvaller, kwijt vanwege een ernstige knieblessure.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zijn eerste competitiezege van 2026 geboekt. De nummer 2 van de ranglijst was thuis met 2-0 te sterk voor Wolverhampton Wanderers, de laagstgeklasseerde ploeg in de Premier League.
14 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen verloren in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Vincent Kompany werd in eigen huis met 2-1 verslagen door FC Augsburg, dat voorafgaand aan deze speelronde op de 15e plaats stond. De voorsprong van Bayern op nummer 2 Borussia Dortmund is 11 punten. Dortmund komt later nog in actie.
34 minuten geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geleden