Vitesse-aanvaller Jonathans rest van het seizoen uitgeschakeld
ARNHEM (ANP) - Vitesse-aanvaller Miliano Jonathans heeft dinsdagavond in het bekerduel met RKSV Groene Ster een zware knieblessure opgelopen. De 19-jarige Arnhemmer moest per brancard het veld verlaten. Onderzoek heeft een blessure aan de kruisbanden aangetoond, meldt zijn club. De verwachting is dat Jonathans dit seizoen niet meer in actie komt.
Jonathans ging op het kunstgrasveld in Heerlen in een onschuldig duel naar de grond en greep meteen naar zijn knie. "Het is enorm vervelend dat hiermee mijn seizoen tot een einde komt", reageerde de voetballer, die tot dusverre dit seizoen tot zes invalbeurten kwam. "Ik had namelijk echt het idee dat ik dicht tegen het eerste elftal aan zat."
Vitesse won het duel met Groene Ster, uit de eerste ronde van de KNVB-beker, met 1-0 dankzij een late treffer van Dominik Oroz.
Eerder dit seizoen raakte Vitesse ook al PSV-huurling Fodé Fofana, eveneens een aanvaller, kwijt vanwege een ernstige knieblessure.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
3 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
4 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
5 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
8 uur geleden