Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-aanvaller Jonathans rest van het seizoen uitgeschakeld

Vitesse-aanvaller Jonathans rest van het seizoen uitgeschakeld

ARNHEM (ANP) - Vitesse-aanvaller Miliano Jonathans heeft dinsdagavond in het bekerduel met RKSV Groene Ster een zware knieblessure opgelopen. De 19-jarige Arnhemmer moest per brancard het veld verlaten. Onderzoek heeft een blessure aan de kruisbanden aangetoond, meldt zijn club. De verwachting is dat Jonathans dit seizoen niet meer in actie komt.

Jonathans ging op het kunstgrasveld in Heerlen in een onschuldig duel naar de grond en greep meteen naar zijn knie. "Het is enorm vervelend dat hiermee mijn seizoen tot een einde komt", reageerde de voetballer, die tot dusverre dit seizoen tot zes invalbeurten kwam. "Ik had namelijk echt het idee dat ik dicht tegen het eerste elftal aan zat."

Vitesse won het duel met Groene Ster, uit de eerste ronde van de KNVB-beker, met 1-0 dankzij een late treffer van Dominik Oroz.

Eerder dit seizoen raakte Vitesse ook al PSV-huurling Fodé Fofana, eveneens een aanvaller, kwijt vanwege een ernstige knieblessure.

Meer uit Voetbal

NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

7 minuten geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

41 minuten geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

1 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

1 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

2 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

3 uur geleden