Visser snelt in Rome naar zege op 100 meter horden
ROME (ANP) - In navolging van Femke Bol (400 meter horden) en Lieke Klaver (400 meter) heeft ook Nadine Visser een overwinning geboekt tijdens de Diamond League in Rome. De Noord-Hollandse atlete zegevierde op de 100 meter horden in een tijd van 12,72. De Italiaanse Luminosa Bogliolo finishte als tweede in 12,83 en de Amerikaanse Payton Chadwick eindigde als derde (12,89).
Visser zette eind vorige maand een bijzondere 'dubbel' neer bij de NK in Utrecht. Ze veroverde na de Nederlandse titel op de 100 meter ook het goud op haar specialiteit, de 100 meter horden.
Jochem Dobber eindigde in Rome op de 400 meter als vierde in een tijd van 45,64. De Italiaan Edoardo Scotti zegevierde in 45,21.
Mike Foppen finishte op de 3000 meter als vijfde in 7.39,75, een dik persoonlijk record. Hij bleef een paar seconden boven het Nederlands record van Gert-Jan Liefers (7.37,48, gelopen in 2005).
Nick Smidt kwam op de 400 meter horden als achtste binnen in een tijd van 50,67.
Marije van Hunenstijn liep op de 100 meter de achtste tijd: 11,42. Elaine Thompson-Herah won in 10,85, de beste tijd van het jaar.
Meer uit Sport
WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.
24 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
54 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
2 uur geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
4 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
22 uur geleden