Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Visser gaat op voor derde Europese titel 60 meter horden

Visser gaat op voor derde Europese titel 60 meter horden

APELDOORN (ANP) - Nadine Visser is door naar de finale van de 60 meter horden op de EK indooratletiek in Apeldoorn. De 30-jarige Noord-Hollandse eindigde als tweede in haar heat van de halve finales in 7,85. De Zwitserse Ditaji Kambundji was met 7,82 een fractie sneller. De eerste twee plaatsten zich rechtstreeks voor de strijd om de medailles op vrijdagavond.

Visser aast op haar vierde medaille op een EK indoor en haar derde titel op de 60 meter horden. Ze won in 2019 en 2021 goud. Twee jaar geleden was het zilver in Istanbul. Ze liet zich in de finale verrassen door de Finse Reetta Hurske, die ook nu weer de finale loopt en 7,96 klokte in de halve finales. De Poolse Pia Skrzyszowska won de andere heat van de halve finales in 7,84.

Visser won twee weken geleden voor de achtste keer de Nederlandse titel.

Job Geerds plaatste zich verrassend voor de finale van de 60 meter horden bij de mannen. Hij liep in zijn halvefinalerace naar de derde plaats in 7,54, een persoonlijk record en slechts 2 honderdsten verwijderd van het Nederlands record van Gregory Sedoc uit 2009 (7,52). Die derde plaats betekende ook directe doorgang naar de eindstrijd.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.

8 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

8 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

11 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

11 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

11 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

17 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden