Vilhena na positieve coronatest weg bij Oranje
ZEIST (ANP) - Tonny Vilhena heeft het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de komende duels met Spanje, Bosnië en Herzegovina en Polen na een positieve coronatest verlaten.
De middenvelder van Krasnodar is direct na de uitslag uit Zeist vertrokken, zo meldt de KNVB. Vilhena is klachtenvrij en gaat nu volgens de richtlijnen van RIVM in quarantaine. Bondscoach Frank de Boer heeft nog geen vervanger voor hem opgeroepen. Hij zag maandag al Steven Bergwijn geblesseerd afhaken. De selectie van Oranje bestaat nu uit 23 spelers.
De Boer kon al geen beroep doen op zijn geblesseerde doelmannen Jasper Cillessen en Justin Bijlow. Ook de geblesseerde centrale verdedigers Virgil van Dijk en Matthijs de Ligt zijn nog niet van de partij.
Spanje
Nederland oefent woensdag tegen Spanje in de Johan Cruijff ArenA. Komende zondag komt Bosnië en Herzegovina op bezoek in Amsterdam voor het voorlaatste groepsduel in de Nations League. Oranje sluit de poulefase volgende week woensdag af met een uitwedstrijd tegen Polen.
De KNVB test spelers en trainers veelvuldig op corona tijdens ieder trainingskamp.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
15 uur geleden