Vijftien spelers River Plate testen positief op corona
BUENOS AIRES (ANP) - River Plate mist zondag in de wedstrijd tegen grote rivaal Boca Juniors liefst vijftien spelers die positief getest hebben op het coronavirus, heeft de club van trainer Marcelo Gallardo bekendgemaakt. Onder de besmette spelers zijn vier doelmannen. De voetbalclubs ontmoeten elkaar in de kwartfinales van de Argentijnse League Cup.
De medische afdeling van River Plate maakte eerst een lijst van tien geïnfecteerde voetballers bekend, later werden daar de namen van nog eens vijf spelers aan toegevoegd. Vrijdag testte de keeperstrainer positief bij een routinetest en werd direct in quarantaine geplaatst. Maar enkele uren later vertoonden vier doelmannen symptomen van het longvirus.
De besmettingen komen voor River Plate op een ongelukkig moment, want naast de wedstrijd van zondag moet de club de komende dagen ook twee belangrijke wedstrijden spelen in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
5 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
5 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden