Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijftien spelers River Plate testen positief op corona

Vijftien spelers River Plate testen positief op corona

BUENOS AIRES (ANP) - River Plate mist zondag in de wedstrijd tegen grote rivaal Boca Juniors liefst vijftien spelers die positief getest hebben op het coronavirus, heeft de club van trainer Marcelo Gallardo bekendgemaakt. Onder de besmette spelers zijn vier doelmannen. De voetbalclubs ontmoeten elkaar in de kwartfinales van de Argentijnse League Cup.

De medische afdeling van River Plate maakte eerst een lijst van tien geïnfecteerde voetballers bekend, later werden daar de namen van nog eens vijf spelers aan toegevoegd. Vrijdag testte de keeperstrainer positief bij een routinetest en werd direct in quarantaine geplaatst. Maar enkele uren later vertoonden vier doelmannen symptomen van het longvirus.

De besmettingen komen voor River Plate op een ongelukkig moment, want naast de wedstrijd van zondag moet de club de komende dagen ook twee belangrijke wedstrijden spelen in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

56 minuten geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

57 minuten geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

3 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

4 uur geleden