Vijf nieuwe aanklachten in zaak rond mensenhandel tegen Diddy
NEW YORK (ANP/RTR) - Tegen de Amerikaanse rapper Sean 'Diddy' Combs zijn vrijdag vijf nieuwe federale aanklachten gedaan in de zaak rond mensenhandel waarbij hij betrokken zou zijn. Dat meldt persbureau Reuters.
Uit gerechtelijke documenten blijkt dat justitie de 55-jarige artiest nu beschuldigt van in totaal acht strafbare feiten, waaronder afpersing en sekshandel, zo schrijft Reuters.
Ook beschuldigen tientallen mensen Combs van seksueel wangedrag. Hij heeft steeds ontkend schuldig te zijn. Zijn proces in de federale rechtbank in New York start vooralsnog op 5 mei. Combs zit sinds september vorig jaar vast.
Meer uit Buitenland
KYIV (ANP) - Bij diverse luchtaanvallen door Rusland op Oekraïne zijn zeker vijf mensen gedood. Ook vielen op diverse plaatsen gewonden. Dat melden de Oekraïense autoriteiten in de nacht van zondag op maandag.
16 minuten geledenLONDEN (ANP) - Het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland en Italië hebben gezegd dat zij bereid zijn de sancties tegen Iran op te heffen. Dat schrijven de leiders van de vier landen in een gezamenlijke verklaring.
2 uur geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense verdedigingssystemen hebben diverse luchtaanvallen boven de hoofdstad Kyiv weten af te slaan. Dat meldt burgemeester Vitali Klitsjko maandagochtend op Telegram.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Trump meldt dat de Straat van Hormuz vrijdag weer opengaat. Dat schrijft hij op Truth Social.
2 uur geledenTEHERAN (ANP) - Volgens de Iraanse viceminister van Buitenlandse Zaken Kazem Gharibabadi betekent de overeenkomst tussen de VS en Iran niet dat er vertrouwen is in de "vijand". Hij wordt onder meer door het Iraanse nieuwsagentschap Tasnim geciteerd.
2 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - Er is een vredesakkoord tussen de VS en Iran bereikt. Dat meldt de Pakistaanse premier Shehbaz Sharif op X. Dit zal op 19 juni in Zwitserland door beide landen ondertekend worden.
4 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Het Israëlische leger zegt een hoge functionaris van Hezbollah te hebben gedood die ervan werd beschuldigd betrokken te zijn geweest bij de ontvoering en moord van vijf Amerikaanse soldaten in Irak in 2007. Ali Mussa Daqduq werd vrijdag gedood bij een "precisieaanval" ten zuiden van de Litani-rivier in Libanon, aldus het leger.
5 uur geleden