
Vijf mannen gepakt bij drugsactie, politie lost schot
RITTHEM - Bij een bedrijfsterrein in havengebied Vlissingen-Oost zijn vannacht vijf mannen aangehouden na een inbraakmelding. Vermoedelijk waren ze op zoek naar drugs. Bij de actie is een waarschuwingsschot gelost. Dat heeft de politie zojuist bevestigd.
Rond 03:20 uur kreeg de politiemeldkamer een melding van een bedrijfsinbraak bij de Denemarkenweg. Het alarm was namelijk afgegaan. Diverse eenheden van politie en douane gingen vervolgens ter plaatse. Agenten ontdekten braakschade. Tijdens de zoektocht zagen agenten dat enkele mannen probeerden te vluchten. Eén van de agenten loste hierop een waarschuwingsschot.
Op het terrein en in de omgeving werden in totaal vijf mannen gearresteerd. Het vijftal is voor verder onderzoek naar een politiecellencomplex gebracht. In de loods van het bedrijf stond een reeks tassen, gevuld met wit poeder. Volgens een woordvoerder van de politie gaat het vermoedelijk om cocaïne.
Leden van het Team Bijzondere Bijstand van de douane kwamen met spoed in meerdere onopvallende voertuigen ter plekke om de locatie te beveiligen. De tassen en de inhoud zijn in beslag genomen en worden later onderzocht.
Afgezet
Bij de actie werd ook een politiehelikopter ingezet. Deze arriveerde rond 05:00 uur bij het havengebied en cirkelde een half uur lang rondom de Bijleveldhaven. Tot 06:20 uur was een deel van het havengebied door de politie afgezet. Agenten in kogelwerende vesten zetten de rotondes bij de Engelandweg en de Frankrijkweg dicht.
De afzetting zorgde ervoor dat vrachtwagens en werknemers van bedrijven in het havengebied tijdelijk niet van en naar hun bestemming konden.
Update
De opgepakte verdachten zijn mannen in de leeftijd van 23 tot en met 39 jaar. Ze zijn afkomstig uit Amsterdam, ‘s Gravenhage, Oosterhout, Weesp en Zwolle.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
1 dag geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
1 dag geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
2 dagen geleden