Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vier verdachten aangehouden voor diefstal van diesel uit geparkeerde vrachtwagen

Vier verdachten aangehouden voor diefstal van diesel uit geparkeerde vrachtwagen

THOLEN - Politieagenten hielden in de nacht van dinsdag 28 op woensdag 29 december, in Tholen, vier jonge mannen aan op verdenking van diefstal van diesel uit een geparkeerde vrachtwagen.

Rond 01.20 uur meldde een getuige een verdachte situatie aan de Nieuwlandsedijk in Tholen. Hij zag vier mannen met jerrycans sjouwen in de buurt van geparkeerde vrachtauto’s en kreeg het vermoeden dat zij diesel aan het overhevelen waren. Hij belde de politie en gaf een omschrijving door van het busje waar de mannen mee wegreden.

Op de Molenvlietsedijk in Tholen kwamen agenten het busje met de vier mannen tegen. Omdat uit de controle genoeg aanwijzingen kwamen om de mannen als verdachte te kunnen aanmerken, zijn ze alle vier aangehouden. De auto en de mannen roken enorm naar diesel, hun kleding was gedeeltelijk doordrenkt met diesel en er werden jerrycans en een tuinslang aangetroffen die nog gevuld was met diesel.

De vier zijn overgebracht naar een politiecellencomplex. Daar hebben ze de nacht doorgebracht. De vier worden woensdag gehoord door de politie. Het gaat om mannen van 27 (onbekende woonplaats), 22 (onbekende woonplaats), 20 (Someren) en 20 (Eindhoven) jaar oud.

Meer uit Tholen

Generaties halen herinneringen op bij reünie 100-jarige Eben-Haëzerschool [FOTOALBUM]

THOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.

17 uur geleden
Bravis heeft sinds de coronapandemie bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord

WEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.

20 uur geleden
Lezersfoto van de week is gemaakt door Cees van ‘t Hof: ‘Kruittoren in Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Ambulancepost Poortvliet krijgt driemaal daags een extra ambulance

POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.

1 dag geleden
Vrijwilligers gaan weer zwerfafval ruimen langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.

1 dag geleden
Twee personenauto’s met elkaar in botsing op de Nieuwe Postweg

THOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.

1 dag geleden
Krapte op de arbeidsmarkt houdt aan, werkgevers leiden vaker zelf personeel op

ZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.

2 dagen geleden