
Vier tips over moordzaak aan Adriaen van de Vennestraat
VLISSINGEN - De politie heeft na een uitzending van Opsporing Verzocht, waarin de moordzaak van de 23-jarige Roshentlie Rosaria werd behandeld, vier tips gekregen. Twee hiervan bevatten serieuze informatie, zo laat de politie weten.
De politie heeft na een uitzending van Opsporing Verzocht, waarin de moordzaak van de 23-jarige Roshentlie Rosaria werd behandeld, vier tips gekregen. Twee hiervan bevatten serieuze informatie, zo laat de politie weten. De zaak werd afgelopen dinsdag in het televisieprogramma behandeld.
Zaak
Op vrijdagochtend 17 september 2021 loopt rond 06:50 uur een vrouw met een afvalcontainer door de brandgang achter haar huis aan de Adriaen van Vennestraat in Vlissingen. Ze ziet daar een man levenloos op de grond liggen waarna haar man direct de politie waarschuwt. Het slachtoffer blijkt de 23-jarige Roshentlie Rosaria te zijn. Hij was doodgeschoten.
Inmiddels zijn er volgens de agenten vier tips binnengekomen bij de politie. Twee van de vier tips zouden volgens de politie serieuze informatie bevatten. De recherche gaat de tips verder onderzoeken.
Meer uit Vlissingen
RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
14 uur geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
17 uur geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
19 uur geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
1 dag geledenVLISSINGEN - In een woning aan Westerzicht in Vlissingen is donderdagmiddag brand ontstaan doordat een pannetje op het vuur vlam vatte.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - Henk was jarig, dus hij en zijn echtgenote Dicky zochten er niets achter toen familie hen vorige week ophaalde voor een etentje. "Maar slagbomen bij een restaurant?", lacht Dicky. De rit bleek het Souburgse echtpaar Vos naar het provinciehuis te brengen, waar commissaris van de koning in Zeeland Hugo de Jonge hen verraste met de commissarispenning. Die kregen ze voor hun jarenlange inzet voor de muzieksector in Zeeland met hun muziekboerderij.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
2 dagen geleden