Vier dagen feest in en om de Lasloods
VLISSINGEN - In en om de Lasloods is het van vrijdag tot en met maandag vier dagen lang feestenfestival Las Fiestas. Naast beproefde attracties als de botsauto’s en de silent disco dit jaar ook met een paar nieuwtjes. “De formule blijft vier dagen lang eten, drinken en vertier voor jong en oud. En hopelijk werkt het weer ook een beetje mee,” aldus organisator Louk Peperkamp van de Lasloods.
“Vrijdag en zaterdag zijn vooral gericht op muziek en dans. We gaan qua muziekprogrammering wat meer richting jazz en singer-songwriters,” vertelt Louk Peperkamp van de Lasloods. “Nieuw is bijvoorbeeld Arn Dijon uit Middelburg, een sneltekenaar. Zondag en maandag zijn de dagen die meer voor gezinnen bedoeld zijn. Samen met Qui Vive hebben we dan speciale kindermiddag en een boel attracties voor de kleintjes: springkussens, glijhellingen, schminken en een kinderdisco. Het idee is dat pa en ma dan lekker kunnen rondhangen terwijl de kinderen zich vermaken.” Populaire attracties als de silent disco en de botsauto’s zijn er dit jaar ook weer. “De botsauto’s worden nu al opgebouwd. Dat is altijd populair. Anders dan op de kermis kun je hier ook met je zoontje van vier jaar gewoon een veilig ritje maken.” Vast kok Michel Louws is tijdens Las Fiestas aanwezig met een grote Amerikaanse barbecue. Op zondagmiddag kan in La Taverna Holandese bovendien de ontknoping van de eredivisie-voetbal worden gevolgd. Zie voor het volledige programma las-fiestas.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Ambulancemedewerkers zijn zaterdagmiddag te hulp geschoten nadat op de Boulevard in Vlissingen iemand ongelukkig ten val was gekomen.Het ongeluk gebeurde rond 13.35 uur aan het begin van de Boulevard Evertsen, ter hoogte van het Wooldhuis. Vermoedelijk was sprake van een fietsongeval maar meer details zijn nog niet bekend.Naast de ambulancedienst kwam ook de afdeling handhaving van de gemeente Vlissingen ter plaatse. Deze verleende assistentie. Het verkeer had geen hinder van het ongeluk.
1 dag geledenVLISSINGEN - Bij een ongeval in de polder tussen Vlissingen en Middelburg is vanavond een personenauto flink beschadigd geraakt. De bestuurder is medisch nagekeken.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Op de daken van het Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut (ZRTI) in Vlissingen liggen sinds kort 244 zonnepanelen. Hiermee wekt het ZRTI voortaan een deel van haar energiebehoefte op via zonne-energie.
4 dagen geledenVLISSINGEN - Woensdag 22 januari is er een pannenkoekenmiddag bij buurt- en speeltuinvereniging Scheldekwartier in Vlissingen.
5 dagen geledenVLISSINGEN - Annemarie Tyl-Slobbe stuurde deze mooie wegdroomfoto in voor de Vlissingse Bode.
1 week geledenVLISSINGEN- De Vlissingse brandweer werd in de nacht van zaterdag op zondag opgeroepen voor een uitslaande brand bij een hoekwoning aan de Blikkenburg. Ter plaatse bleek dat er een felle brand woedde in een berging tussen twee woningen. De brandweer heeft de brandhaarden geblust en het bijgebouw gecontroleerd. Door haar snelle optreden kon overslaan van de brand naar de woning worden voorkomen. Er werd opgeschaald naar middelbrand. Bij de brand raakte niemand gewond.
1 week geledenOOST-SOUBURG- De politie en brandweer zijn zaterdagavond ingezet voor een brandmelding in de fietsenstalling van het NS-station van Oost-Souburg. Hier lag een brandende fietstas. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen bleek de melder het brandje al uitgetrapt te hebben. De politie heeft jeugd in de omgeving van de fietsenstalling en het station aangesproken.
1 week geleden