Vettel: toekomst in Formule 1 ligt open na vertrek bij Ferrari
BOEDAPEST (ANP/DPA) - Autocoureur Sebastian Vettel weet niet of hij volgend seizoen wel in de Formule 1 rijdt. "Alles is nog open", zegt de 33-jarige Duitser in de aanloop van de Grote Prijs van Boedapest van komende zondag.
Vettel werd door verslaggevers gevraagd naar zijn kansen om volgend jaar voor het team van Aston Martin uit te komen. "Er is niets besloten, zelfs een jaartje geen Formule 1 is mogelijk", antwoordde hij.
Vettel moet aan het einde van het seizoen bij Ferrari plaatsmaken voor de Spanjaard Carloz Sainz. Grote ploegen als Mercedes, Red Bull, Racing Point en Renault lijken de viervoudig wereldkampioen niet nodig te hebben. "Het enige wat ik weet is dat ik tot het einde van het seizoen voor Ferrari race", zei Vettel. "En we moeten met ons team nu snel uit een dal komen."
De auto's van Ferrari misten veel snelheid tijdens de eerste twee races van het uitgestelde seizoen in de Formule 1. Vettel finishte als tiende in de Grote Prijs van Oostenrijk. Afgelopen zondag viel hij in de eerste ronde van de GP van Steiermark al uit.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.
4 uur geledenESTORIL (ANP/BELGA) - Luca Van Assche heeft het tennistoernooi van Estoril gewonnen. De 22-jarige Fransman rekende in de finale af met de 21-jarige Belg Alexander Blockx. Het werd 6-4 4-6 7-5.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel dacht al een jaar aan winnen in de Tour de France op de Champs-Élysées. Dat zei de Nederlander na zijn zege in de slotetappe van de Tour in het flashinterview.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - De Mexicaan Isaac Del Toro heeft het jongerenklassement van de Tour de France gewonnen. De 22-jarige renner van UAE Team Emirates zette zaterdag in de koninginnenrit al een grote stap naar de eindwinst van de witte trui door bijna 2 minuten te pakken op de 19-jarige Fransman Paul Seixas. Zondag kwam zijn trui ondanks een lekke band niet meer in gevaar, omdat halverwege de etappe de tijdsverschillen werden opgenomen. Lenny Martinez (Frankrijk) is derde geworden in het jongerenklassement.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar (27) heeft zondag voor de derde keer op rij en voor de vijfde keer in zijn carrière de Tour de France gewonnen. Daarmee is de Sloveen gedeeld recordhouder geworden in de grootste wielerwedstrijd ter wereld met Jacques Anquetil, Eddy Merckx, Bernard Hinault en Miguel Induráin.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op de Champs-Élysées in Parijs de slotetappe van de Tour de France gewonnen. Na een zenuwslopende finale, waarin hij met Tourwinnaar Tadej Pogačar ontsnapt was, wist hij zijn ploeggenoot Jasper Philipsen, die de sprint van de achtervolgende groep won, nipt voor te blijven. Groenetruidrager Mads Pedersen werd derde. Olav Kooij werd vijfde, Rick Pluimers zevende.
7 uur geleden