Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vettel hoopt zoon Schumacher snel te verwelkomen in Formule 1

Vettel hoopt zoon Schumacher snel te verwelkomen in Formule 1

NÜRBURG (ANP) - De Duitse Formule 1-coureur Sebastian Vettel hoopt de zoon van Michael Schumacher, Mick, snel te kunnen verwelkomen in de Formule 1. De 21-jarige Mick Schumacher maakt vrijdag zijn debuut tijdens de eerste vrije training voorafgaand aan de Grote Prijs van de Eifel.

"Hij verdient een kans dit weekend en hopelijk zien we hem dit jaar nog vaker dan alleen deze vrijdag. En ik hoop dat hij voor volgend jaar een zitje weet te bemachtigen", zei de viervoudig kampioen, die onder contract staat bij Ferrari.

"Het is duidelijk dat hij een geweldig seizoen heeft als koploper van het Formule 2-kampioenschap. Ik hoop dat hij daarvoor beloond wordt."

Geweldige jongen

De 33-jarige Vettel omschreef zijn twaalf jaar jongere landgenoot als "een geweldige jongen". "Ik vind hem echt leuk en ik weet zeker dat hij een mooie toekomst tegemoet gaat. Dus dit is waarschijnlijk slechts een soort aftrap voor hem."

Alfa Romeo maakte begin vorige week bekend dat Schumacher in de eerste vrije training het plekje overneemt van de Italiaan Antonio Giovinazzi.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

2 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

3 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

5 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

23 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

23 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

1 dag geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

1 dag geleden