Verwenmoment voor mensen met kanker bij Studio Looks
GOES - Studio Looks in Goes zet elke eerste vrijdag van de maand de deuren open voor iedereen die kanker heeft of de ziekte heeft gehad.
Tijdens deze verwenmomenten kunnen mensen een ontspannende hoofdhuidmassage krijgen, geven de medewerkers miniworkshops make-up, kunnen pruiken in model worden gebracht of wordt het haar dat weer aangroeit in model geknipt en zijn er verschillende andere soorten behandelingen ter ontspanning.
Kosteloos
Ook geven de medewerkers kosteloos advies over allerlei zaken. Studio Looks vraagt mensen zich vooraf aan te melden voor de verwenmomenten. “Om teleurstelling te voorkomen.”
Bellen kan met 0113-231678, e-mailen naar [email protected]. Meer informatie? Kijk op: www.studiolooks.nl. “We doen alles geheel vrijwillig en kosteloos, omdat we van mening zijn dat het van groot belang is dat er tijdens ziekte en herstel aandacht is voor ontspanning en verzorging.”
Meer uit Beveland
GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
6 uur geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
11 uur geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
16 uur geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
16 uur geledenGoes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.
1 dag geleden's-Gravenpolder - Op donderdag 5 november kwamen 70 leerlingen van drie basisscholen in 's-Gravenpolder samen voor de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde. Leerlingen van groep 7 en 8 van De Rank en De Linden, samen met groep 8 van De Koningin Julianaschool, liepen gezamenlijk naar de Maartsenkerk voor een bijzondere herdenkingsbijeenkomst.
1 dag geleden'S-GRAVENPOLDER - Diverse hulpdiensten zijn vanmorgen ingezet in 's-Gravenpolder voor een noodsituatie. Een persoon is komen te overlijden.
1 dag geleden