
Verwarde Vlissinger loopt met mes te zwaaien, politie trekt pistool
VLISSINGEN - Een 33-jarige man uit Vlissingen is zondagmiddag opgepakt voor wapenbezit en bedreiging. De politie arresteerde hem rond 13.30 uur in de Calandstraat in zijn woonplaats. ‘Hij liep daar met een mes door de straat en bedreigde de agenten die ter plaatse kwamen’, laat de politie weten. ‘De agenten trokken uit voorzorg hun vuurwapen.’
De politie kreeg zondagmiddag een melding dat er in de Calandstraat een man met een mes liep te zwaaien. Agenten zagen de man in de voortuin van een woning staan. ‘De dienders herkenden de veelpleger van eerdere meldingen’, aldus de politie. ‘Hij had inderdaad een mes in zijn handen. De agenten trokken bij de arrestatie uit voorzorg hun vuurwapen, omdat de verdachte aanvankelijk zijn handen niet wilde laten zien. Uiteindelijk liet hij het mes vallen en spreidde hij zijn armen, waarna hij kon worden geboeid. Hij riep daarbij nog diverse dreigementen naar de politiemensen. In een tas die hij bij zich had werd nog een tweede mes aangetroffen. De verwarde verdachte is in verzekering gesteld.’ Hij is door een arts onderzocht.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Vrijdag om 13.00 uur opent de kermis op het Bellamypark en de Nieuwendijk in Vlissingen. Kermisexploitant Patrick Vermeulen is er al twintig jaar bij en komt altijd met veel plezier naar de Zeeuwse havenstad. "In al die jaren is in Vlissingen nog nooit een onvertogen woord gevallen. Dat maak ik wel eens anders mee", vertelt Patrick. "Zeker met mooi weer hebben wij een vakantiegevoel in Vlissingen."
14 uur geledenVLISSINGEN - De hulpdiensten zijn donderdagmiddag opgeroepen voor een melding van een persoon met verward gedrag bij het asielzoekerscentrum (azc) aan de Oosterhavenweg in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Aan de Nicolaes Honighstraat in Vlissingen is woensdagavond een camper uitgebrand.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen waarschuwt voor blauwalg in stilstaand water in Zeeland. 'Als gevolg van aanhoudende droogte en hoge temperaturen kunnen algen en bacteriën, zoals blauwalg, de waterkwaliteit negatief beïnvloeden', schrijft het waterschap woensdag in een persbericht. 'Omdat de bacterie giftige stoffen kan produceren voor mens en dier, is het advies om contact met dit water te vermijden.'
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat hij bij een fietspaaltje in de Bermweg in Oost-Souburg ten val was gekomen. De man heeft medische zorg gekregen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Bezoekers van Rescue Zeeland kunnen zich opmaken voor een spectaculaire 13e editie. De iconische CH-47F Chinook-transporthelikopter van de Koninklijke Luchtmacht maakt op donderdag 14 augustus opnieuw zijn opwachting in Vlissingen. 'Tijdens een zinderende demonstratie laat de zware transporthelikopter zien hoe er met een zogenoemde bambi-bucket maar liefst 7.600 liter water wordt gedropt', laat de organisatie van Rescue Zeeland weten. 'Dit wordt een indrukwekkend schouwspel dat in 2018 op Rescue ook al eens te zien was.'
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Alpinist Ricardo Kaljouw (39) uit Oost-Souburg heeft een boek uitgebracht over zijn vulkaanavonturen. 'Een miljoen stappen op lava' gaat over zijn wereldreizen om zeven vulkaantoppen te bedwingen.
4 dagen geleden