Vertrek uit regio blijkt goedkoper
THOLEN - Het verlaten van de gemeenschappelijke regeling Regio West-Brabant vanaf 2021 kost 155.000 euro.
Dat is 5000 euro minder dan waar B&W rekening mee had gehouden. "Vanwege de uitgaven hebben we deze pijnlijke keuze moeten maken. Hoewel er behoorlijke kosten mee gemoeid zijn, hebben wij gemeend de Gemeenschappelijke Regeling West-Brabant achter ons te moeten laten", zei de burgemeester eerder. In de begroting heeft Tholen rekening gehouden met een kostenpost van 160.000 euro.
Meer uit Tholen
THOLEN- De politie is bezig met een onderzoek naar een woninginbraak in Tholen. Deze inbraak vond vrijdagavond laat plaats. De forensische opsporing zal bij de zaak betrokken worden.
5 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thomas Hoare Chatwick van Chatwick Specialty Coffee & Bakery.
7 uur geledenTHOLEN- De politie rukte vrijdagavond met meerdere eenheden uit naar de Haven. Er was een verdacht alarm binnengekomen vanuit de geldautomaat die daar aanwezig is.
9 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
10 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zaterdagmiddag een brand geblust die woedde in een bijgebouw aan de Zuiddijk in Sint Philipsland.
1 dag geledenTHOLEN - Ondernemers uit de gemeente Tholen zijn dinsdag 17 november welkom op de Thoolse Ondernemersavond 2026 in het gemeentehuis in Tholen. Het thema is toekomstbestendige economie en strategische bedrijfsvoering. De toegang is gratis.
1 dag geledenTHOLEN - Wat in de jaren tachtig begon als een zakelijke bedrijvenbeurs, groeide uit tot het grootste gratis netwerkevenement van Zeeland. Tijdens Contacta, op 3, 4 en 5 november in de Zeelandhallen in Goes, komen ook dit jaar weer duizenden ondernemers, bestuurders, studenten en organisaties samen. ''Niet alleen om rondjes te lopen,'' benadrukt organisator Perry Kentin, ''maar om kennis uit te wisselen, contacten te leggen en zaken te doen.'' Met het thema 'Think Global, Act Local' wil de organisatie dit jaar onderstrepen hoe belangrijk regionale samenwerking is.
1 dag geleden