Verstappen ziet kansen en hoopt op regen in België
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen ziet kansen voor zichzelf tijdens de Grote Prijs van België in de Formule 1. De Nederlander van Red Bull start om 15.10 uur vanaf de derde positie, achter Lewis Hamilton en Valtteri Bottas van Mercedes.
Verstappen was tijdens de kwalificatie een halve seconde langzamer dan Hamilton en reed nagenoeg dezelfde tijd als Bottas. Het lijkt er op dat Red Bull er steeds beter in slaagt het verschil met Mercedes te verkleinen.
Verstappen was tevreden over zijn optreden op vrijdag en zaterdag en hoopt op regen tijdens de race op zijn favoriete circuit van Spa-Francorchamps, waar geen toeschouwers welkom zijn.
Hamilton leidt het klassement van het WK, gevolgd door Verstappen en Bottas. Van Ferrari mag weinig verwacht worden. Charles Leclerc reed slechts de dertiende tijd in de kwalificatie, Sebastian Vettel de veertiende.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
1 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
3 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
4 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
11 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
11 uur geleden