Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen ziet in Zandvoort dat hij 'beetje te langzaam is'

Verstappen ziet in Zandvoort dat hij 'beetje te langzaam is'

ZANDVOORT (ANP) - Er is werk aan de winkel voor Red Bull in de Dutch Grand Prix. "We zijn een beetje te langzaam", zei Max Verstappen na de twee vrije trainingen, waarin hij respectievelijk de tweede en de vijfde tijd realiseerde. "Een beetje te langzaam in de korte run en een beetje te langzaam in de lange run. Op dit moment weten we niet goed hoe we dit specifiek moeten verbeteren. We zullen daarnaar moeten kijken."

Verstappen aast op een vierde zege op rij in de Grote Prijs van Nederland, maar hij is in een fase terechtgekomen waarin hij niet meer zo dominant is als in de voorgaande twee seizoenen. De 26-jarige Limburger heeft na de Grote Prijs van Spanje op 23 juni niet meer gewonnen en is al vier races zonder zege. "De positie waarin we verkeren is niet helemaal onverwacht. De afgelopen races misten we ook al de snelheid. Een verrassing is het dus niet, maar we gaan er wel alles aan doen om de auto wat beter in vorm te krijgen voor de kwalificatie op zaterdag."

In de eerste training was Lando Norris van McLaren iets sneller dan Verstappen, na de tweede training stonden George Russell (Mercedes), Oscar Piastri (McLaren), Lewis Hamilton (Mercedes) en Norris boven hem in de rangschikking. "In de eerste training konden we door de regen niet veel rijden, maar in de tweede sessie was het opgeklaard en werd wel al duidelijker waar we staan", zei Verstappen.

Er was voor de trainingen veel te doen om het weer. Coureurs als Norris en Charles Leclerc (Ferrari) spraken hun zorgen uit over de verwachte windkracht 7 tot 8. De Formule 1-bolides zouden daardoor wel eens in de problemen kunnen komen op het duinencircuit. In de praktijk viel het mee. De windvlagen hadden wel invloed op de bestuurbaarheid, maar de coureurs ondervonden nauwelijks grote problemen.

Meer uit Sport

Hockeyers benaderden duel met Engeland als echte kwartfinale

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben voor de laatste groepswedstrijd niet gerekend en naar mogelijke scenario's gekeken waarop ze door konden gaan, zegt Jip Janssen. Volgens de strafcornerspecialist benaderden ze de wedstrijd tegen Engeland als een kwartfinale. Het enige verschil was dat na de 2-2-uitslag er nu geen shoot-outs nodig waren. "Dat is het format, maar voor ons was het een kwartfinale", zei Janssen, die zelf voor de 1-1 zorgde.

6 uur geleden
Hockeyers naar halve finale op WK na gelijkspel tegen Engeland

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben de halve finale op het wereldkampioenschap in eigen land bereikt. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee speelde in het Amstelveense Wagener Stadion in de winnaarspoule met 2-2 gelijk tegen Engeland en is de groepswinnaar met 7 punten.

8 uur geleden
Roeiers probleemloos door op eerste dag WK in Amsterdamse Bos

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers zijn probleemloos door de eerste dag van de wereldkampioenschappen in eigen land gekomen. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos kwamen namens Nederland de vrouwen en de mannen in de dubbeltwee in actie in de heats. De vrouwen zijn door naar de halve finales, de mannen naar de kwartfinales.

10 uur geleden
Peloton in Vuelta stopt vanwege noodweer in derde etappe

FONT-ROMEU (ANP) - De wielrenners in de Vuelta zijn maandag in de slotfase van de derde etappe gestopt vanwege noodweer. In de hagel nam rodetruidrager en wereldkampioen Tadej Pogačar het initiatief door het peloton van de weg te dirigeren.

10 uur geleden
Oud-wereldkampioen snooker Dott (49) schuldig aan kindermisbruik

GLASGOW (ANP/AFP) - Voormalig wereldkampioen snooker Graeme Dott is door een rechtbank in Glasgow schuldig bevonden aan twee gevallen van seksueel misbruik van kinderen. De 49-jarige Schot zou een meisje en een jongen meerdere malen hebben misbruikt. Het meisje werd misbruikt tussen 1993 en 1996 en de jongen tussen 2006 en 2010.

11 uur geleden
Hockeyers Argentinië houden na zege op India kans op halve finale

AMSTELVEEN (ANP) - De hockeyers van Argentinië maken door de zege op India in de winnaarspoule met Nederland goede kans om de halve finales van het WK te halen. Argentinië versloeg India in het Wagener Stadion in Amstelveen met 5-3.

11 uur geleden
Franse tennisser Fils wint in Cincinnati eerste masterstoernooi

CINCINNATI (ANP/RTR) - De Franse tennisser Arthur Fils heeft in Cincinnati zijn eerste masterstoernooi gewonnen. De nummer 21 van de wereldranglijst versloeg in Ohio de Amerikaan Frances Tiafoe met 6-3 1-6 6-0.

20 uur geleden