
Verstappen zesde in derde training, Ferrari's achteraan
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft de derde vrije training van de Grote Prijs van België afgesloten als zesde. De coureur van Red Bull zag zijn ploeggenoot Alexander Albon de vierde tijd neerzetten en de Ferrari's worstelen met de 17e en 20e tijd.
Lewis Hamilton reed op het circuit van Spa-Francorchamps de snelste ronde met 1.43,255. Hij bleef Renault-coureur Esteban Ocon 0,230 seconde voor. Lando Norris was in de McLaren 0,386 seconde langzamer.
Verstappen had een tijd lang de tweede tijd, 0,086 achter Mercedes-coureur Valtteri Bottas. In de slotfase gingen meerdere coureurs nog iets sneller. Verstappen zette geen nieuwe snelle ronde meer neer en bleef steken op 0,641 seconden van Hamilton.
Ferrari-coureurs Sebastian Vettel en Charles Leclerc worstelden met hun auto in de training. Vettel zette een beschamende twintigste en laatste tijd neer, op 2,165 seconden van Hamilton. Leclerc, vorig jaar nog winnaar van de Grote Prijs van België, kwam tot de 17e tijd, op 1,892 van de Mercedes.
Meer uit Sport
PHILADELPHIA (ANP) - Flamengo heeft ook de tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs gewonnen. De koploper uit de Braziliaanse voetbalcompetitie rekende in Philadelphia na rust af met Chelsea: 3-1.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Discuswerpster Jorinde van Klinken is opnieuw als tweede geëindigd bij een wedstrijd uit de Diamond League. De 25-jarige Nederlandse kwam in Parijs tot een afstand van 66,42 meter. Dat was tot dusverre haar beste prestatie van dit seizoen. De zege ging naar de Amerikaanse Valarie Allman met 67,56 meter.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz heeft de halve finales van het grastoernooi van Queen's bereikt. De als eerste geplaatste Spanjaard rekende in twee sets af met de Fransman Arthur Rinderknech, die als lucky loser tot het hoofdschema was toegelaten. Het werd 7-5 6-4.
11 uur geledenHALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finales van het grastoernooi van Halle. De als tweede geplaatste Duitser was met 6-4 7-6 (6) te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli, de nummer 24 van de wereld.
14 uur geledenNEUHAUSEN AM RHEINFALL (ANP/BELGA) - Jordi Meeus heeft vrijdag de zesde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Belgische wielrenner van Red Bull Bora-hansgrohe bleef na een 186,7 kilometer lange rit tussen Chur en Neuhausen am Rheinfall de Italiaan Davide Ballerini in de massasprint voor. De Brit Lewis Askey werd derde.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Honkballer Xander Bogaerts heeft weer eens zijn waarde bewezen voor San Diego Padres. Mede dankzij een homerun van de international van het Koninkrijksteam wonnen de Padres met 5-3 van de Los Angeles Dodgers van sterspeler Shohei Ohtani.
22 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Koen Metsemakers beëindigt zijn roeicarrière. De 33-jarige sporter kiest voor een maatschappelijke loopbaan in de zorg.
23 uur geleden