Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen zesde in derde training, Ferrari's achteraan

Verstappen zesde in derde training, Ferrari's achteraan

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft de derde vrije training van de Grote Prijs van België afgesloten als zesde. De coureur van Red Bull zag zijn ploeggenoot Alexander Albon de vierde tijd neerzetten en de Ferrari's worstelen met de 17e en 20e tijd.

Lewis Hamilton reed op het circuit van Spa-Francorchamps de snelste ronde met 1.43,255. Hij bleef Renault-coureur Esteban Ocon 0,230 seconde voor. Lando Norris was in de McLaren 0,386 seconde langzamer.

Verstappen had een tijd lang de tweede tijd, 0,086 achter Mercedes-coureur Valtteri Bottas. In de slotfase gingen meerdere coureurs nog iets sneller. Verstappen zette geen nieuwe snelle ronde meer neer en bleef steken op 0,641 seconden van Hamilton.

Ferrari-coureurs Sebastian Vettel en Charles Leclerc worstelden met hun auto in de training. Vettel zette een beschamende twintigste en laatste tijd neer, op 2,165 seconden van Hamilton. Leclerc, vorig jaar nog winnaar van de Grote Prijs van België, kwam tot de 17e tijd, op 1,892 van de Mercedes.

Meer uit Sport

Verstappen meteen circuit op tijdens eerste F1-testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.

19 minuten geleden
Als eerste geplaatste tennisser De Minaur door in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.

11 uur geleden
TeamNL zakt in medailleklassement naar tiende plek, Noren leiden

MILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.

12 uur geleden
Nuis zorgt voor ontspanning bij olympisch debutant De Boo

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."

14 uur geleden
Schaatsers vol bewondering over gouden race Leerdam op 1000 meter

MILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.

14 uur geleden
Schuldbewuste Velzeboer weet niet wat er in haar hoofd omging

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer vond het na haar fatale val in de halve finale van de gemengde aflossing lastig aan te geven waar het precies misging. "Ik weet niet zo goed wat er in mijn hoofd omging. Ik kwam na een wissel wat klem te zitten en ik wilde weer snelheid gaan maken. Toen kwam ik met mijn punt in het ijs. Het was niet te voorspellen dat dit ging gebeuren. Het is gewoon klote", vertelde de kopvrouw van de Nederlandse ploeg in Milaan.

16 uur geleden
Griekspoor keert alleen terug in Davis Cup als zaken beter worden

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor (29) keert alleen terug in het Davis Cup-team als er bepaalde zaken bij de tennisbond veranderen. Dat zei de nummer 1 van Nederland in Ahoy na zijn overwinning in de eerste ronde op het ABN AMRO Open tegen Giovanni Mpetshi Perricard. "Als je de Davis Cup wilt winnen, dan moeten dingen beter", aldus Griekspoor. "Heel veel mensen in het Nederlandse tennis zijn het met me eens. Ik spreek het uit. Ik vang die kogels daarvoor graag op."

17 uur geleden