Verstappen zesde in derde training, Ferrari's achteraan
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft de derde vrije training van de Grote Prijs van België afgesloten als zesde. De coureur van Red Bull zag zijn ploeggenoot Alexander Albon de vierde tijd neerzetten en de Ferrari's worstelen met de 17e en 20e tijd.
Lewis Hamilton reed op het circuit van Spa-Francorchamps de snelste ronde met 1.43,255. Hij bleef Renault-coureur Esteban Ocon 0,230 seconde voor. Lando Norris was in de McLaren 0,386 seconde langzamer.
Verstappen had een tijd lang de tweede tijd, 0,086 achter Mercedes-coureur Valtteri Bottas. In de slotfase gingen meerdere coureurs nog iets sneller. Verstappen zette geen nieuwe snelle ronde meer neer en bleef steken op 0,641 seconden van Hamilton.
Ferrari-coureurs Sebastian Vettel en Charles Leclerc worstelden met hun auto in de training. Vettel zette een beschamende twintigste en laatste tijd neer, op 2,165 seconden van Hamilton. Leclerc, vorig jaar nog winnaar van de Grote Prijs van België, kwam tot de 17e tijd, op 1,892 van de Mercedes.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
2 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
8 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
13 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
17 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
19 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
1 dag geleden