Verstappen zesde in derde training, Ferrari's achteraan
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft de derde vrije training van de Grote Prijs van België afgesloten als zesde. De coureur van Red Bull zag zijn ploeggenoot Alexander Albon de vierde tijd neerzetten en de Ferrari's worstelen met de 17e en 20e tijd.
Lewis Hamilton reed op het circuit van Spa-Francorchamps de snelste ronde met 1.43,255. Hij bleef Renault-coureur Esteban Ocon 0,230 seconde voor. Lando Norris was in de McLaren 0,386 seconde langzamer.
Verstappen had een tijd lang de tweede tijd, 0,086 achter Mercedes-coureur Valtteri Bottas. In de slotfase gingen meerdere coureurs nog iets sneller. Verstappen zette geen nieuwe snelle ronde meer neer en bleef steken op 0,641 seconden van Hamilton.
Ferrari-coureurs Sebastian Vettel en Charles Leclerc worstelden met hun auto in de training. Vettel zette een beschamende twintigste en laatste tijd neer, op 2,165 seconden van Hamilton. Leclerc, vorig jaar nog winnaar van de Grote Prijs van België, kwam tot de 17e tijd, op 1,892 van de Mercedes.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
3 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
4 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
5 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
8 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
8 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
10 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden