Verstappen wil weer winnen bij Grote Prijs van Japan
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is gebrand op een overwinning in de Grote Prijs van Japan dit weekend. De regerend wereldkampioen van Red Bull zag zijn reeks van tien overwinningen ten einde komen bij de Grote Prijs van Singapore afgelopen zondag. "We moeten alles op orde krijgen dit weekend en het doel is natuurlijk te winnen", zegt de leider in het WK.
"Na de race in Singapore neemt het team veel momentum mee naar Japan", zegt Verstappen, die na een mislukte kwalificatie vanaf de elfde plaats toch nog vijfde werd. "Ik kijk ernaar uit te racen in Suzuka. Het is altijd heel erg leuk om er te rijden, omdat er veel bochten op hoge snelheid te nemen zijn."
Verstappen heeft ook goede herinneringen aan het circuit in Japan. "Ik won er vorig jaar mijn tweede wereldkampioenschap, toen we met de eerste en tweede plaats een geweldig teamresultaat behaalden. Ik herinner me ook 2014, toen ik voor het eerst mocht rijden in de eerste vrije training."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
8 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
10 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
22 uur geleden