Verstappen wil weer winnen bij Grote Prijs van Japan
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is gebrand op een overwinning in de Grote Prijs van Japan dit weekend. De regerend wereldkampioen van Red Bull zag zijn reeks van tien overwinningen ten einde komen bij de Grote Prijs van Singapore afgelopen zondag. "We moeten alles op orde krijgen dit weekend en het doel is natuurlijk te winnen", zegt de leider in het WK.
"Na de race in Singapore neemt het team veel momentum mee naar Japan", zegt Verstappen, die na een mislukte kwalificatie vanaf de elfde plaats toch nog vijfde werd. "Ik kijk ernaar uit te racen in Suzuka. Het is altijd heel erg leuk om er te rijden, omdat er veel bochten op hoge snelheid te nemen zijn."
Verstappen heeft ook goede herinneringen aan het circuit in Japan. "Ik won er vorig jaar mijn tweede wereldkampioenschap, toen we met de eerste en tweede plaats een geweldig teamresultaat behaalden. Ik herinner me ook 2014, toen ik voor het eerst mocht rijden in de eerste vrije training."
Meer uit Voetbal
PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
21 uur geleden