Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen tevreden met vijfde plek in Singapore

Verstappen tevreden met vijfde plek in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen kan ondanks zijn dominantie dit seizoen leven met de vijfde plek in de Grote Prijs van Singapore. De tweevoudig wereldkampioen en leider in de WK-stand merkte dat zijn Red Bull tijdens de race iets beter was dan een dag eerder tijdens de kwalificatie, toen hij niet verder was gekomen dan de elfde tijd en daardoor tot een inhaalrace was veroordeeld.

"Ik ben wel tevreden", reageerde Verstappen bij Viaplay. "Eigenlijk zat alles in de race tegen qua safetycars, maar toen ik eenmaal op de mediumband reed ging het wel goed." De Nederlander reed in het tweede deel van de race van de vijftiende naar de vijfde plek.

Verstappen wijt het moeizame weekend aan het feit dat de race in Singapore op een stratencircuit was. Hij won er nog nooit. "Over het algemeen is de auto natuurlijk niet goed op stratencircuits, maar dit was echt te veel van het goede." Volgende week in Japan rekent de 25-jarige Limburger op verbetering. "Suzuka is een mooi circuit."

Verstappen zag in Singapore zijn historische zegereeks eindigen. Hij kon zijn record van tien overwinningen op rij niet verder uitbouwen. De Nederlander is alsnog een stap dichter bij zijn derde wereldtitel op rij gekomen, doordat concurrent en teamgenoot Sergio Pérez niet verder kwam dan de achtste plek.

Meer uit Sport

Verstappen houdt vast aan kritiek op nieuwe regels Formule 1

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen houdt vast aan zijn kritiek op de nieuwe regels in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen hekelde die vorige week in Bahrein door ze "niet Formule 1-waardig" te noemen. Verstappen stelde woensdag tijdens een nieuwe testweek in Bahrein dat de Formule 1 niet te veel op de Formule E moet gaan lijken. "Vergroot de batterij niet, schaf die juist af en concentreer je op een mooie motor", zei hij tegen een aantal media, waaronder het AD.

33 minuten geleden
Skiester Shiffrin verovert gouden medaille op de slalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Mikaela Shiffrin (30) heeft de gouden medaille op de slalom gewonnen. De Amerikaanse alpineskiester won woensdag beide runs in Cortina d'Ampezzo. Het betekende de derde olympische gouden medaille voor Shiffrin in haar loopbaan. Ze hield de Zwitserse Camille Rast en de Zweedse Anna Swenn-Larsson ruim achter zich.

1 uur geleden
Evenepoel raakt leiderstrui in UAE Tour kwijt aan Italiaan Tiberi

JEBEL MOBRAH (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel is zijn leiderstrui kwijtgeraakt in de derde etappe van de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten, kortweg UAE Tour. De tweevoudig olympisch kampioen van Red Bull-Bora-hansgrohe liep op de steile slotklim naar Jebel Mobrah veel tijdverlies op. De Italiaan Antonio Tiberi was de sterkste en neemt de leiding in het algemeen klassement over.

1 uur geleden
Snowboarder Su bezorgt China eerste gouden medaille in Italië

LIVIGNO (ANP/AFP) - Snowboarder Su Yiming heeft China de eerste gouden medaille van deze Olympische Winterspelen bezorgd. Su won op zijn 22e verjaardag het onderdeel slopestyle, nadat hij eerder deze maand zijn olympische titel op de big air van vier jaar geleden in eigen land was kwijtgeraakt. De Japanner Taiga Hasegawa werd in Livigno tweede, de Amerikaan Jake Canter veroverde het brons.

2 uur geleden
Kok vindt zichzelf outsider op eerste internationale 1500 meter

MILAAN (ANP) - Schaatsster Femke Kok ziet zichzelf vrijdag op de olympische 1500 meter niet als topfavoriet, maar als outsider. "Dit wordt mijn eerste internationale 1500 meter. Dat klinkt eigenlijk best wel lullig, bedenk ik mij nu", vertelde ze lachend na haar training in het Milano Speed Skating Stadium.

3 uur geleden
Bobsleeër Wesselink op Spelen tiende bij debuut in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.

18 uur geleden
Nederland blijft na zilver schaatssters vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.

19 uur geleden