Verstappen tempert verwachtingen in aanloop naar GP Singapore
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen gelooft dat er dit weekend een einde kan komen aan zijn zegereeks in de Formule 1. De coureur van Red Bull denkt dat zijn auto dit weekend "niet zo competitief" is als op voorgaande circuits.
Dat zei de Nederlander donderdag tijdens de persdag in de Aziatische stadstaat Singapore, waar het Formule 1-circus inmiddels is gearriveerd voor de vijftiende race van het seizoen. Verstappen vestigde een record door de laatste tien races op zijn naam te schrijven. Hij hoopt op een vervolg, maar loopt nog niet op de zaken vooruit.
"We zijn hier niet zo competitief als op andere circuits", aldus de regerend wereldkampioen. "Stratencircuits zijn wat lastiger voor onze auto's. Het wordt spannend. Het belangrijkste is dat je je aanpast, want het kan elke keer anders zijn." Mocht Verstappen zondag de Grote Prijs winnen, dan zou het zijn eerste winst zijn in Singapore. Red Bull-collega Sergio Pérez won vorig jaar op het circuit van Marina Bay. Verstappen werd toen slechts zevende.
Verstappen is in bloedvorm. Van de veertien races dit seizoen won hij er twaalf en twee keer werd hij tweede, waardoor hij op koers ligt voor zijn derde wereldtitel.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Atlete Nienke Brinkman maakt een verrassende rentree in het trailrunnen. De 32-jarige marathonloopster gaat mee met de Nederlandse ploeg naar het EK in het Sloveense bergplaatsje Kamnik van 5 tot en met 7 juni. Ze komt uit op het onderdeel uphill, een bergloop over 8,9 kilometer met 1280 meter hoogteverschil.
22 minuten geledenOSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol komt al uit op de 800 meter op de Gouden Spike in het Tsjechische Ostrava op 16 juni. Dat is vijf dagen voor haar race op de FBK Games in Hengelo, zo maakte de organisatie van de atletiekmeeting in Tsjechië bekend.
10 uur geledenOKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een 1-0-voorsprong genomen in de finale van de Western Conference van de NBA. Dankzij een indrukwekkend optreden van sterspeler Victor Wembanyama won de ploeg uit Texas na twee verlengingen met 122-115 bij titelverdediger Oklahoma City Thunder.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.
1 dag geledenREIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.
1 dag geledenSHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.
1 dag geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
2 dagen geleden