Verstappen tempert verwachtingen in aanloop naar GP Singapore
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen gelooft dat er dit weekend een einde kan komen aan zijn zegereeks in de Formule 1. De coureur van Red Bull denkt dat zijn auto dit weekend "niet zo competitief" is als op voorgaande circuits.
Dat zei de Nederlander donderdag tijdens de persdag in de Aziatische stadstaat Singapore, waar het Formule 1-circus inmiddels is gearriveerd voor de vijftiende race van het seizoen. Verstappen vestigde een record door de laatste tien races op zijn naam te schrijven. Hij hoopt op een vervolg, maar loopt nog niet op de zaken vooruit.
"We zijn hier niet zo competitief als op andere circuits", aldus de regerend wereldkampioen. "Stratencircuits zijn wat lastiger voor onze auto's. Het wordt spannend. Het belangrijkste is dat je je aanpast, want het kan elke keer anders zijn." Mocht Verstappen zondag de Grote Prijs winnen, dan zou het zijn eerste winst zijn in Singapore. Red Bull-collega Sergio Pérez won vorig jaar op het circuit van Marina Bay. Verstappen werd toen slechts zevende.
Verstappen is in bloedvorm. Van de veertien races dit seizoen won hij er twaalf en twee keer werd hij tweede, waardoor hij op koers ligt voor zijn derde wereldtitel.
Meer uit Sport
LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
9 minuten geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
22 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geleden