Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen staat in Saudi-Arabië voor een inhaalrace

Verstappen staat in Saudi-Arabië voor een inhaalrace

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen staat in de Grote Prijs van Saudi-Arabië voor een inhaalrace. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 vertrekt om 18.00 uur vanaf de vijftiende positie. Verstappen kreeg tijdens de kwalificatie te maken met een gebroken aandrijfas, waardoor hij niet kon meedoen in de strijd om poleposition.

Volgens databureau Gracenote wist slechts één keer een coureur in de Formule 1 een race te winnen vanaf de vijftiende startplek. Dat was Fernando Alonso in 2008 in de GP van Singapore. De Spanjaard van Aston Martin staat in Saudi-Arabië op de voorste startrij naast Sergio Pérez, de Mexicaanse teamgenoot van Verstappen die pole pakte.

Verstappen was twee weken geleden oppermachtig bij de openingsrace van het seizoen in Bahrein. Pérez eindigde toen als tweede, Alonso werd derde. Verstappen was in Saudi-Arabië tijdens alle trainingen de snelste coureur, maar een technisch mankement aan zijn Red Bull zorgt ervoor dat hij in de race wordt gedwongen tot achtervolgen.

Nyck de Vries begint vanaf de achttiende plaats aan zijn tweede grand prix in dienst van AlphaTauri.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

13 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

13 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

17 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

2 dagen geleden