Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen staat in Saudi-Arabië voor een inhaalrace

Verstappen staat in Saudi-Arabië voor een inhaalrace

JEDDAH (ANP) - Max Verstappen staat in de Grote Prijs van Saudi-Arabië voor een inhaalrace. De tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 vertrekt om 18.00 uur vanaf de vijftiende positie. Verstappen kreeg tijdens de kwalificatie te maken met een gebroken aandrijfas, waardoor hij niet kon meedoen in de strijd om poleposition.

Volgens databureau Gracenote wist slechts één keer een coureur in de Formule 1 een race te winnen vanaf de vijftiende startplek. Dat was Fernando Alonso in 2008 in de GP van Singapore. De Spanjaard van Aston Martin staat in Saudi-Arabië op de voorste startrij naast Sergio Pérez, de Mexicaanse teamgenoot van Verstappen die pole pakte.

Verstappen was twee weken geleden oppermachtig bij de openingsrace van het seizoen in Bahrein. Pérez eindigde toen als tweede, Alonso werd derde. Verstappen was in Saudi-Arabië tijdens alle trainingen de snelste coureur, maar een technisch mankement aan zijn Red Bull zorgt ervoor dat hij in de race wordt gedwongen tot achtervolgen.

Nyck de Vries begint vanaf de achttiende plaats aan zijn tweede grand prix in dienst van AlphaTauri.

Meer uit Sport

Lamens buigt voor Poolse en mist hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.

1 uur geleden
Amerikaan Zheng houdt De Jong uit hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlander verloor in de laatste kwalificatieronde in twee sets van de Amerikaan Michael Zheng: 5-7 3-6. Dat is een tegenvaller voor De Jong, die de afgelopen twee edities van het grandslamtoernooi op het Parijse gravel de tweede ronde van het hoofdtoernooi wist te bereiken.

1 uur geleden
Schaatser Roest gaat na mislopen Spelen door bij Reggeborgh

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Patrick Roest verlengt zijn aflopende contract bij Team Reggeborgh met een jaar. De zevenvoudig wereldkampioen heeft enkele teleurstellende seizoenen achter de rug en kiest nu, in overleg met de trainersstaf, voor een nieuwe aanpak. Dat meldt Reggeborgh.

6 uur geleden
De Jong en Lamens zege verwijderd van hoofdtoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennissers Jesper de Jong en Suzan Lamens zijn doorgedrongen tot de laatste voorronde van Roland Garros. De in het kwalificatietoernooi als eerste geplaatste De Jong won in de tweede ronde van de Canadees Liam Draxl, de nummer 164 van de wereld: 4-6 6-1 6-3. Lamens versloeg de Roemeense Irina-Camelia Begu na een partij van meer dan drie uur: 6-4 6-7 (7) 6-3.

1 dag geleden
Marathonloopster Brinkman maakt comeback op EK trailrunning

ARNHEM (ANP) - Atlete Nienke Brinkman maakt een verrassende rentree in het trailrunnen. De 32-jarige marathonloopster gaat mee met de Nederlandse ploeg naar het EK in het Sloveense bergplaatsje Kamnik van 5 tot en met 7 juni. Ze komt uit op het onderdeel uphill, een bergloop over 8,9 kilometer met 1280 meter hoogteverschil.

1 dag geleden
Broeders-Bol loopt voor FBK Games al 800 meter in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol komt al uit op de 800 meter op de Gouden Spike in het Tsjechische Ostrava op 16 juni. Dat is vijf dagen voor haar race op de FBK Games in Hengelo, zo maakte de organisatie van de atletiekmeeting in Tsjechië bekend.

1 dag geleden
Voorsprong basketballers San Antonio in finale Western Conference

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een 1-0-voorsprong genomen in de finale van de Western Conference van de NBA. Dankzij een indrukwekkend optreden van sterspeler Victor Wembanyama won de ploeg uit Texas na twee verlengingen met 122-115 bij titelverdediger Oklahoma City Thunder.

2 dagen geleden