
Verstappen na record Hamilton: ik moet door tot mijn 40e of zo
PORTIMÃO (ANP) - Max Verstappen vreest dat hij wellicht nog twee decennia in de Formule 1 moet blijven wil hij ooit het record van Lewis Hamilton kunnen afpakken. De 35-jarige Brit boekte in de Grote Prijs van Portugal de 92e zege in zijn carrière en is Michael Schumacher voorbij als recordhouder. "Het is een ongelooflijke prestatie en ik denk niet dat het hier stopt. Hij kan over de 100 gaan", zei de 23-jarige Verstappen, die zelf op 9 grandprixzeges staat.
"Ik hoorde Lewis net zeggen dat hij blijft pushen om het record zo hoog mogelijk te zetten. Dat wordt dus hard werken voor mij. Hij dwingt me om tot mijn 40e of zo door te gaan, maar dat is prima. Een goede motivatie", vervolgde de coureur van Red Bull, die op het circuit van Portimão als derde finishte.
"Ik heb groot respect voor Lewis. Het ziet ernaar uit dat hij dit jaar ook zijn zevende wereldtitel gaat pakken en dat is natuurlijk indrukwekkend. Hij is snel, maar dat weet iedereen. Wat ook een sterk punt is van hem is dat hij zeer consistent is. Hij maakt zelden een foutje en ook daardoor heeft hij dit gigantische aantal overwinningen behaald", aldus Verstappen.
Meer uit Sport
BRUSSEL (ANP) - Tennisser Félix Auger-Aliassime heeft het ATP-toernooi van Brussel op zijn naam geschreven. De 25-jarige Canadees versloeg in de finale in drie sets de Tsjech Jiri Lehecka: 7-6 (2) 6-7 (6) 6-2.
2 uur geledenAUSTIN (ANP/RTR) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten in de Formule 1 blijft in ieder geval tot en met 2034 op het Circuit of the Americas in Austin. Dat heeft de Formule 1, die eigendom is van Liberty Media, zondag bekendgemaakt.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Judoka Noël van 't End beëindigt aan het einde van dit jaar zijn carrière. De voormalige wereldkampioen in de klasse tot 90 kilogram neemt op 21 december tijdens de NK in Almere afscheid.
3 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt zag zondagavond lokale tijd in Jakarta zijn kansen op de meerkampfinale (top-24) op de WK verder slinken. Schmidt staat na zes van de in totaal acht subdivisies op plek 21. Maandagochtend worden de laatste twee subdivisies geturnd voordat het eindresultaat bekend is.
4 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Casper Ruud heeft het tennistoernooi in Stockholm gewonnen. De als tweede geplaatste Noor versloeg in de Zweedse hoofdstad de Fransman Ugo Humbert in de finale: 6-2 6-3.
5 uur geledenLES HERBIERS (ANP) - Ellen van Dijk heeft haar wielercarrière afgesloten met een overwinning in de Chrono des Nations. De 38-jarige wielrenster van Lidl-Trek won de Franse tijdrit in Les Herbiers voor de Italiaanse Alessia Vigilia en de Oostenrijkse Christina Schweinberger.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Danny van Poppel heeft de laatste etappe van de Tour of Holland op zijn naam geschreven. De 32-jarige Nederlands kampioen van Red Bull - Bora-hansgrohe was na 148 kilometer in Arnhem de snelste in een sprint van drie renners. Van Poppel bleef landgenoot Huub Artz en de Belg Alec Segaert voor.
6 uur geleden