Verstappen klokt derde tijd in eerste training GP Rusland
SOTSJI (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voorafgaand aan de GP van Rusland de derde tijd genoteerd. De Fin Valtteri Bottas was in Sotsji het snelst in zijn Mercedes.
Verstappen kwam tot 22 rondes en zijn snelste tijd was 1.35,577. Dat was 0,654 minder snel dan Bottas, die maar tot 13 rondjes kwam. Lewis Hamilton, de leider in de WK-stand, mengde zich niet in de strijd om het snelste rondje en klokte de 19e tijd.
Sommige coureurs hadden in Sotsji moeite om hun bolide op de baan te houden. McLaren-coureur Carlos Sainz Jr. zag zijn achtervleugel bij een crash sneuvelen en ook Williams-coureur Nicholas Latifi uit Canada crashte. Daardoor werd de training kort onderbroken.
Om 14.00 uur vindt de tweede vrije training plaats.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
12 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden