Verstappen in Boedapest snelste in eerste vrije training
BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van Hongarije in de Formule 1 voor de snelste tijd gezorgd. In zijn Red Bull kwam de leider in de strijd om de wereldtitel in Boedapest tot 1.17,555.
Op de Hungaroring kwam Valtteri Bottas in zijn Mercedes tot de tweede tijd, op 0,061 van Verstappen. Wereldkampioen Lewis Hamilton, ook in een Mercedes, volgde op 0,167.
In de Grote Prijs van Groot-Brittanniƫ op Silverstone, de vorige Grand Prix, crashte Verstappen zwaar nadat Hamilton zijn bolide van achteren had aangeraakt. De Nederlander kon de race niet vervolgen, de Britse wereldkampioen won. De bolide van Verstappen raakte zwaar beschadigd.
De Grote Prijs van Hongarije is zondagmiddag.
Meer uit Sport
LIVIGNO (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft zich op de Olympische Spelen geplaatst voor de achtste finales op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse zette in de twee kwalificatieruns op het Livigno Snow Park tijden neer van 46,22 en 47,41 seconden. Met een totaaltijd van 1.33,63 eindigde ze als achtste van de 32 deelnemers.
8 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
17 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
18 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
20 uur geleden