Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: die 2019 Red Bull is niet zo verkeerd

Verstappen: die 2019 Red Bull is niet zo verkeerd

MONZA (ANP) - Max Verstappen was blij dat het raceweekend in Monza voorbij was. De Nederlandse kopman van Red Bull viel uit bij de Grote Prijs van Italië na een moeizaam weekend. "Ik ben blij dat de wedstrijd voorbij is, want het hele weekend was gewoon klote", zei hij bij Ziggo Sport.

Verstappen had ook gelukwensen voor het kleinere broertje van zijn team Red Bull, dat met Pierre Gasly verrassend de zege pakte in Monza. "Ik ben blij voor AlphaTauri, dat ze hier winnen. Die Red Bull van 2019 is niet zo verkeerd", verwees hij met een knipoog naar de racewagen van AlphaTauri. "Om hier in Italië te winnen is heel emotioneel en natuurlijk een geweldig resultaat voor hen. IK hoop dat ze ervan genieten, want dat verdienen ze."

De Nederlander kende in "een weekend waarin ongeveer alles misging wat er mis kon gaan" allereerst een matige start. Hij viel terug van de vijfde naar de zevende positie. "De start was slecht, ik had meteen wielspin en moest van het gas af", keek hij daarop terug. "Ik zat in het midden en zag ze komen en dacht, ik rem maar voordat we alle drie schade hebben."

Teleurstellend

De Red Bull-coureur viel bij de herstart na een zware crash van Ferrari-coureur Charles Leclerc terug van de elfde naar de veertiende positie en moest even later opgeven met motorproblemen. "Ik had toen al problemen met de motor, we probeerden het nog te verhelpen, maar ik moest de race staken, wat heel teleurstellend is. Wat het precies is weet ik nog niet."

Met de grand prix volgend weekend op het circuit van Mugello in het vooruitzicht wil Verstappen dit "waardeloze weekend" snel achter zich laten. "Dat is een heel ander soort circuit. Hopelijk kunnen we het daar beter doen."

Meer uit Sport

Richtlijnen Formule 1 nog ongewijzigd ondanks gemor van coureurs

LUSAIL (ANP) - De richtlijnen voor inhaalacties tijdens Formule 1-races worden voor de laatste twee grands prix van dit jaar niet meer aangepast. Dat was een van de uitkomsten van een overleg tussen de twintig coureurs, de internationale autosportfederatie FIA en de stewards bij de Grote Prijs van Qatar. De FIA bracht na afloop een kort verslag naar buiten.

3 uur geleden
Handbalster Abbingh is voor WK niet bezig met naderend record

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh is niet bezig met het behalen van de titel topscorer aller tijden voor Nederland. "Het is geen doel. Ik denk dat het in een andere rol die ik eerder had misschien haalbaarder was. Ik ben er in dat opzicht niet zo mee bezig. Maar het kan altijd", zei de ervaren aanvoerster van Oranje in aanloop naar haar laatste WK handbal, dat voor de Nederlandse vrouwen vrijdag begint.

5 uur geleden
Skiër Odermatt wint eerste super-G in olympisch seizoen

COPPER MOUNTAIN (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft in het Amerikaanse Copper Mountain de eerste super-G van het olympische seizoen gewonnen. De 28-jarige Zwitser bleef de Oostenrijkers Vincent Kriechmayr en Raphael Haaser in Colorado nipt voor.

17 uur geleden
Eerste Russen en Belarussen hebben toestemming voor Winterspelen

LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) heeft aan twee Russische kunstschaatsers en één kunstschaatsster uit Belarus toestemming gegeven om deel te nemen aan de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Petr Gumennik en Adeliia Petrosian uit Rusland en Viktoriia Safonova uit Belarus zijn de eerste atleten uit die landen die onder neutrale vlag mogen meedoen, heeft een commissie van het IOC besloten.

17 uur geleden
Verstappen prijst McLaren om afzien van teamorders

LUSAIL (ANP) - Max Verstappen juicht toe dat McLaren geen teamorders uitdeelt en Lando Norris en Oscar Piastri vrij laat racen, ook al leidt Norris het kampioenschap met 24 punten meer dan zijn teamgenoot. "Perfect. Een betere keuze is er niet. Waarom zou Piastri ineens niet meer mee mogen strijden om de titel? Als ze dat tegen mij zouden zeggen, dan zou ik niet eens komen opdagen", zei Verstappen bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar.

19 uur geleden
Verstappen: zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig

LUSAIL (ANP) - Max Verstappen heeft geluk nodig om voor de vijfde keer wereldkampioen in de Formule 1 te kunnen worden. Dat zei de 28-jarige coureur van Red Bull bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar. "Natuurlijk is het gat kleiner geworden, maar het zijn nog altijd 24 punten. Er moet heel veel goed gaan tot het einde om nog een kans te hebben. Zelfs als ik alles win, heb ik geluk nodig, maar de kans is absoluut groter dan hij was."

20 uur geleden
Piastri gelooft na mindere periode nog in wereldtitel Formule 1

LUSAIL (ANP) - Oscar Piastri gelooft nog altijd dat hij dit jaar wereldkampioen in de Formule 1 kan worden. "Er is nog steeds een kans, ook al heb ik wel wat geluk nodig. Maar het is in het verleden vaker gebeurd, dus het is niet onmogelijk", zei de 24-jarige Australiër van McLaren bij een persmoment op het Lusail International Circuit.

22 uur geleden