Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: die 2019 Red Bull is niet zo verkeerd

Verstappen: die 2019 Red Bull is niet zo verkeerd

MONZA (ANP) - Max Verstappen was blij dat het raceweekend in Monza voorbij was. De Nederlandse kopman van Red Bull viel uit bij de Grote Prijs van Italië na een moeizaam weekend. "Ik ben blij dat de wedstrijd voorbij is, want het hele weekend was gewoon klote", zei hij bij Ziggo Sport.

Verstappen had ook gelukwensen voor het kleinere broertje van zijn team Red Bull, dat met Pierre Gasly verrassend de zege pakte in Monza. "Ik ben blij voor AlphaTauri, dat ze hier winnen. Die Red Bull van 2019 is niet zo verkeerd", verwees hij met een knipoog naar de racewagen van AlphaTauri. "Om hier in Italië te winnen is heel emotioneel en natuurlijk een geweldig resultaat voor hen. IK hoop dat ze ervan genieten, want dat verdienen ze."

De Nederlander kende in "een weekend waarin ongeveer alles misging wat er mis kon gaan" allereerst een matige start. Hij viel terug van de vijfde naar de zevende positie. "De start was slecht, ik had meteen wielspin en moest van het gas af", keek hij daarop terug. "Ik zat in het midden en zag ze komen en dacht, ik rem maar voordat we alle drie schade hebben."

Teleurstellend

De Red Bull-coureur viel bij de herstart na een zware crash van Ferrari-coureur Charles Leclerc terug van de elfde naar de veertiende positie en moest even later opgeven met motorproblemen. "Ik had toen al problemen met de motor, we probeerden het nog te verhelpen, maar ik moest de race staken, wat heel teleurstellend is. Wat het precies is weet ik nog niet."

Met de grand prix volgend weekend op het circuit van Mugello in het vooruitzicht wil Verstappen dit "waardeloze weekend" snel achter zich laten. "Dat is een heel ander soort circuit. Hopelijk kunnen we het daar beter doen."

Meer uit Sport

Zelensky beloont skeletonner voor standvastigheid tegen IOC

KYIV (ANP/DPA) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Orde van Vrijheid toegekend aan de skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj om diens standvastigheid tegenover het Internationaal Olympisch Comité (IOC).

1 uur geleden
Topfavoriet Malinin faalt in dramatische finale kunstrijden

MILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.

5 uur geleden
Griekspoor buigt in Rotterdam voor oud-winnaar Auger-Aliassime

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.

7 uur geleden
Technisch directeur Waché: Red Bull ligt achter bij anderen

SAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."

8 uur geleden
NBA-basketballer Paul sluit carrière na 21 jaar af

TORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.

8 uur geleden
De Boo op Spelen ook op 500 meter tegen Stolz, Diniz tegen Zurek

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.

8 uur geleden
Nederland na brons Bergsma nog negende in medailleklassement

MILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.

8 uur geleden